Тренутно сте на:
 
Интегрисане академске
  студије медицине
 

АКАДЕМСКИ
календар


Повезани садржаји:

Навигација:
 
Почетна страна
 






 
ИНФОРМАЦИЈЕ
ИЗ СТУДЕНТСКЕ СЛУЖБЕ

ИНФОРМАЦИЈЕТЕРМИНИ
предавања, вежби,
консултација, надокнада
РАСПОРЕДИ
испита,
колоквијума
РЕЗУЛТАТИ
испита, тестова
АРХИВА


ИНФОРМАЦИЈЕ ПО ГОДИНАМА СТУДИЈА

                                          

       










РАСПОРЕД НАСТАВЕ У ЛЕТЊЕМ СЕМЕСТРУ 2017/2018. ГОДИНЕ

Распоред наставе у ЛЕТЊЕМ семестру школске 2017/2018 године можете погледати овде


ИНФОРМАТОРИ ПРЕДМЕТА

Информаторе (семестралне водиче за студенте) предмета у ЛЕТЊЕМ семестру школске 2017/2018. године можете погледати овде.


ПРЕДАВАЊА ЗА ШКОЛСКУ 2017/2018.

Предавања школске 2017/2018. можете погледати овде.


ОПШТА ПРАВИЛА У ВЕЗИ СА НАСТАВОМ

Општа правила у вези са наставом (похађање и надокнада наставе, полагање испита, уписивање оцене, поновно слушање предмета) можете погледати овде.


СПИСКОВЕ СТУДЕНАТА (по групама за вежбе и туторским групама) погледајте овде
 
 

ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО
(јулски испитни рок)

Промењени датуми усменог испита по комисијама из гинекологије и акушерства:

I комисија: 26. јула у 12.00
II комисија: 25. јула у 12.00
III комисија: 24. јула у 8.00


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(обавештење за јулски испитни рок)

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1 (по новом програму)
10.07. у 09.00 – поправни модули и извлачење комисија у Великој сали
Поправна активност у настави

МОДУЛ 1 и МОДУЛ 2
10.07. 2018. године-12.00 – кардиологија
1.Доц. Др Владимир Здравковић
2.Др Рада Вучић

МОДУЛ 3
10.07. 2018. године-12.00 – пулмологија
1. Др Војислав Жупурдија
2. др Романа Суша


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2
(обавештење за јулски испитни рок)

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2 (по новом програму)
03.07. у 09.00 – поправни модули и извлачење комисија у Великој сали

Поправна активност у настави за МОДУЛ 1,2, 3
03.07. 2018. године-12.00 – библиотека Интерне клинике
Доц. Др Виолета Младеновић
Доц. Др Наташа Здравковић
Др Томислав Николић


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(поправна активност у настави)

модул 1(пропедевтика) и модул 2 (кардиологија)
29.06.2018.год. у 13:00 h на Клиници за кардиологију
1. доц. др Виолета Ирић Ћупић
2. асс. др Миодраг Срећковић

модул 3 (пулмологија)
29.06.2018.год. у 13:00 h на Клиници за пулмологију 1. асс. др Љиљана Новковић
2. др Романа Суша


ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО
(упис оцена)

Упис оцена из предмета Гинекологија и акушерство - стручна пракса обавиће се у ГАК у уторак 26.06.2018 године у 15.00.


УРГЕНТНА СТАЊА У МЕДИЦИНИ-СТРУЧНА ПРАКСА
(поправни мод. тестови и упис оцена)

Уместо 22.06.2018.год. поправни модули из предмета Ургентна стања у медицини стручна пракса одржаће се 21.06.2018.год. у 12:00 h на Клиници за пулмологију.


УРГЕНТНА СТАЊА У МЕДИЦИНИ-СТРУЧНА ПРАКСА
(упис оцена)

Упис оцена из предмета Ургентна стања у медицини-стручна пракса код проф. др З. Лазић обавиће се у четвртак 21.06.2018. год. на Клиници за пулмологију oд 12:00 h.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(обавештење)

Полагање активности у настави за модул 3 – пулмологија за студенте који поново слушају Интерну медицину 1, а не похађају редовно наставу одржаће се 18.06.2018. године у 14:00 у Анатомској сали пред комисијом:
1. асс. др Љиљана Новковић 2. др Романа Суша


РЕСУСЦИТАЦИЈА 1
(обавештење)

Проф. Јасна Јевђић потписиваће индексе из предмета Ресусцитација 1 у петак, 08. јуна 2018. од 10 до 11 часова у кабинету за КПР.


УРГЕНТНА СТАЊА У МЕДИЦИНИ
(обавештење)

Потписивање индекса из предмета Ургентна стања у медицини код проф. др Зорице Лазић, обавиће се у уторак 12.6.2018. године на Клиници за пулмологију od 12.00 часова.


ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
(обавештење)

Полагање активности у настави за Модул 3 из предмета Инфективне болести за студенте ИАСМ који поново слушају наставу из овог предмета одржаће се 13. 06. 2018. године у 12:00 у Клиници за инфективне болести.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(термини за читање ртг снимака)

Терминe за читање РТГ снимака из предмета Интерна медицина 1 – пулмологија можете погледати овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА-СТРУЧНА ПРАКСА
(потписи за оверу семестра)

Потписи за оверу семестра из предмета Интерна медицина-стручна пракса даваће се 06.06.2018. године од 14:30-21:00 у Клиници за пулмологију.


ПСИХИЈАТРИЈА

Организовани одлазак за Београд у Клинику за психијатрију "др Лаза Лазаревић", ради одржавања наставе 15. недеље, предмета Психијатрија, Интегрисаних академских студија медицине, планиран је за 7 сати, 5. 6. 2018. године, са паркинг стајалишта ТЦ "Рода".

Потребно је понети индексе и мантиле, а присуство је обавезно.


ПРОМЕНЕ ТЕРМИНА НАСТАВЕ ЗБОГ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА
(промена термина испита)

20.06.2018.
Гинекологија стручна пракса – почетак испита померен је са 15:30 на 16:45
Хирургија стручна пракса – пребачен испит из сала С3 и С4 у сале С9 и С45
Прва помоћ пребачен испит из С2 у В17 салу

21.06.2018.
Основи онкологије, испит, уместо у сали С4 од 11.10, одржаће се у сали С44 од 13.20
Тропске болести, испит, уместо у сали С2 одржаће се у сали С45
Ресусцитација, испит, уместо у сали С3 одржаће се у сали С5, сапочетком помереним са 09:00 на 11:10

26.06.2018.
Радиологија, испит, уместо у сали С4 одржаће се у Сали на 8. спрату КЦК Медицина рада, уместо у сали С45 одржаће се у сали В33


МИКРОБИОЛОГИЈА И ИМУНОЛОГИЈА
(промена термина предавања)

Предавање из предмета Микробиологија и имунологија одржаће се у понедељак 21.05.2018. од 09:00 у Малој сали.


СУДСКA МЕДИЦИНA
(распоред вежби од XII-XV недељe)

Распоред вежби из судске медицине за XII i XV недељу наставе можете погледати овде.

Распоред вежби из судске медицине за XIII-XIV недељу наставе можете погледати овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(распоред група за вежбе) - ажур.06.05.2018.

Распоред група за вежбе из предмета Интерна медицина 1 – пулмологија можете погледати овде.


ОФТАЛМОЛОГИЈА
(мајски испитни рок)

Поправни модулски тестови и извлачење комисије из Офталмологије за студенте ИАСМ по новом програму, као и извлачење комисије и усмени испит за студенте по старом програму обавиће се дана 07.05.2018. у 12 часова у Плавој сали ФМН-а.

Усмени део испита из Офталмологије за студенте ИАСМ по новом програму обавиће се у уторак 08.05.2018. на Клиници за офталмологију, са почетком у 8 часова.


ОФТАЛМОЛОГИЈА И ОРЛ
(термини вежби у XII недељи)

Вежбе у XII наставној недељи из офталмологије за студенте ИАСМ одржаће се 17.05.2018. са почетком у 10.30, а вежбе из ОРЛ 18.05.2018. са почетком у 8.00.


ОФТАЛМОЛОГИЈА
(обавештење)

Студенти ИАСМ који нису радили тест задржаног знања из Офталмологије могу радити у одложеном термину 24.04.2018. у Анатомској сали у 12:45 часова.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(промена термина предавања)

Дана 08.05.2018. године предавање из предмета Интерна медицина 1 почеће у 12.00 на трећем спрату Интерне клинике уместо у 13.00 како је предвиђено силабусом.


СУДСКA МЕДИЦИНA
(распоред вежби за XI недељу)

Вежбе су у обдукционој сали у Служби за судску медицину и токсикологију КЦ Кг

8. мај. 2018.
XVII, XI, IX и I група уторак 8:00-9:30
XIII и XII група уторак 9:35-11:05
XVI и VIII група уторак 11:10-12:40
XV и VI група уторак 12:45-14:15

11. мај. 2018.
XIV и IV група петак 8:00-9:30
XVIII и III група петак 9:35-11:05
X и VII група петак 11:10-12:40
V и II група петак 12:45-14:15


ОСНОВИ ОНКОЛОГИЈЕ
(промена термина вежби)

Вежбе у X недељи из предмета Основи онкологије уместо 26.4.2018. године одржаће се 27.4.2018. године по следећем распореду:

V група у Дисекционој сали 1 од 8.00-9.30
I група у Дисекционој сали 1 од 9.35-11.05

VI група у Дисекционој сали 2 од 8.00-9.30
II група у Дисекционој сали 2 од 9.35-11.05

VII група у сали за КПР од 8.00-9.30
III група у сали за КПР од 9.35-11.05

VIII група у Амфитеатру од 8.00-9.30
IV група у Амфитеатру од 9.35-11.05
.


ОФТАЛМОЛОГИЈA
(обавештење)

Поправни модули и извлачење комисије из Офталмологије за студенте ИАСМ заказује се 24.04.2018. у Анатомској сали у 12:45 часова.

Студенти ИАСМ који нису радили тест задржаног знања из Офталмологије могу радити у одложеном термину 24.04.2018. у Анатомској сали у 12:45 часова.

Вежбе у 12. наставној недељи из офталмологије за студенте ИАСМ одржаће се 17.05.2018. са почетком у 10:30 часова, а вежбе из ОРЛ 18.05.2018. са почетком у 8 часова.


ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
(обавештење)

Полагање активности у настави за Модул 2 из предмета Инфективне болести за студенте ИАСМ који поново слушају наставу из овог предмета одржаће се 24. 04. 2018. године у 11:00 у Клиници за Инфективне болести.


ФИЗИКАЛНА МЕДИЦИНА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА
(априлски испитни рок)

Испит из предмета Физикална медицина и рехабилитација за студенте по старом програму у априлском испитном року, одржаће се у среду 18.04.2018. године, од 12 часова у РХ Центру.


ФИЗИКАЛНА МЕДИЦИНА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА
(полагање активности у настави)

Полагање активности у настави за Модул 2 из предмета Физикална медицина и рехабилитација за студенти ИАСМ који поново слушају наставу из овог предмета биће одржано 13.04.2018. у 11:00 часова у РХ центру.


СУДСКA МЕДИЦИНA
(априлски испитни рок)

Тест 02.04.2018. год. у 08:30 часова у Великој сали ФМН

Практични 02.04.2018. год. у 11:00 часова у Служби за Судску медицину и токсикологију КЦ Кг

Усмени 02.04.2018. год. у 13:00 часова у Служби за Судску медицину и токсикологију КЦ Кг


СУДСКA МЕДИЦИНA
(распоред вежби за за VIII недељу)

Вежбе су у обдукционој сали у Служби за судску медицину и токсикологију КЦ Кг

XVII и XVIII група УТОРАК 8:00-9:30
XIII, XIV, XV и XVI група УТОРАК 9:35-11:05
XI и XII група УТОРАК 11:10-12:40
III и IV група УТОРАК 12:45-14:15

IX и X група ПЕТАК 8:00-9:30
VII и VIII група ПЕТАК 9:35-11:05
V и VI група ПЕТАК 11:10-12:40
I и II група ПЕТАК 12:45-14:15


ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
(обавештење)

Вежбе из предмета Ургентна стања у медицину - Инфективне болести, VII недеља наставе, одржаће се по следећем распореду:

Проф. др О. Гајовић
I група: 26. 03. од 10:00
II група: 27. 03. од 17:00
Проф. др З. Тодоровић
III група: 27. 03. од 09:00
IV група: 28. 03. од 09:00
Проф. др Љ. Нешић
V група: 29. 03. од 11:00
VI група: 30. 03. од 11:00
Проф. др Ж. Мијаиловић
VII група: 26. 03. од 12:00
VIII група: 29. 03. од 08:30
Доц. др Б. Поповска Јовичић
IX група 26. 03. од 16:00
X група 30. 03. од 15:00
Др И. Раковић
XI група: 26. 03. од 13:00
XII група: 29. 03. od 14:00
XIII група: 30. 03. од 13:00
Др Ј. Гавриловић
XIV група: 26. 03. од 11:00
XV група: 27. 03. од 09:00
XVI група: 29. 03. од 15:00


ХИСТОЛОГИЈА И ЕМБРИОЛОГИЈА
(промена термина испита)

Завршни тест првог модула из предмета Хистологија и ембриологија одржаће се у петак 23.03.2018. са почетком у 14.30 часова, у Великој и Малој сали.


ХИРУРГИЈА-СТРУЧНА ПРАКСА
(мартовски испитни рок)

Испит из предмета Хирургија стручна пракса у мартовском испитном року 2018. године одржаће се у уторак 27.03.2018. године у 14.00 сати у Анатомској сали.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(обавештење за студенте који поново слушају предмет)

Полагање активности у настави за модул 1 – пропедевтика за студенте који поново слушају Интерну медицину 1, а не похађају редовно наставу одржаће се 26.03.2018. године у 09:00 у Центру за нефрологију пред комисијом:

1. проф др Радојица Столић
2. др Јелена Живић


СУДСКА МЕДИЦИНА
(распоред група за вежбе)

Распоред група за вежбе из Судске медицине од VI недеље можете погледати овде.


ПЕДИЈАТРИЈА
(распоред термина за вежбе)

Распоред расположивих термина за одрађивање вежби из предмета Педијатрија у медицини можете погледати овде.


ХИРУРГИЈА-СТРУЧНА ПРАКСА
(распоред термина за вежбе)

Распоред студената по групама за карантин из предмета Хирургија-стручна пракса можете погледати овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(распоред група за вежбе) - ажур.12.03.2018.

Распоред група за вежбе из предмета Интерна медицина 1 – кардиологија можете погледати овде.


ОФТАЛМОЛОГИЈА
(обавештење)

Поправни модули из премета Офталмологија одржаће се 22.3.2018. године од 10.15 часова у Малој сали ФМН.
Усмени испит одржаће се 23.3.2018. године од 12.30 часова на Клиници за Офталмологију.


ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
(обавештење)

Потребно је да се студенти који желе да полажу поправне недељне активности првог модула из Инфективних болести, јаве на Клинику за инфективне болести 14. 03. 2018. у 13 часова.


АНАТОМИЈА 1
(промена термина испита)

Испит из предмета Анатомија 1 (ИАСМ) у мартовском испитном року, одржаће се у петак 09.03.2018. године, од 13.35-15.35 часова у Зеленој сали (С45).


УРГЕНТНА СТАЊА У МЕДИЦИНИ-СТРУЧНА ПРАКСА
(распоред термина за вежбе)

Распоред расположивих термина за одрађивање вежби из предмета Ургентна стања у медицини можете погледати овде.


РЕСУСЦИТАЦИЈА 1
(распоред вежби)

Присуство је ОБАВЕЗНО. Студенти који не могу да дођу у свом термину дужни су да обезбеде замену и о томе обавесте шефа катедре за Ресусцитацију 1 (проф др. Ј Јевђић).

Након вежби, у суботу поподне, полаже се практични део испита и тест.

Студенти којима се поклапају вежбе из офталмологије и ОРЛа са вежбама из Ресусцитације 1 ће у договору са надлежним наставником одрадити вежбе из тих предмета пре почетка вежби из Ресусцитације 1 (офталмологија у првом термину петком, а ОРЛ у термину четвртком).

Термин за вежбе
Туторске групе
23-24. 03. 2018.
16,15,13
13-14. 04. 2018.
10, 9, 7, 6
27-28. 04. 2018.
14,12,11
11-12. 05. 2018.
8,5,4
18-19. 05. 2018.
3,2,1


РАСПОРЕД ВЕЖБИ ИЗ СУДСКЕ МЕДИЦИНЕ
(распоред вежби за IV недељу)

Вежбе се одржавају у обдукционој сали у Служби за судску медицину и токсикологију КЦ Кг

I и II група УТОРАК 8.00-9.30
III и IV група УТОРАК 9.35-11.05
V, VI, VII и VIII група УТОРАК 11.10-12.40
IX и X група УТОРАК 12.45-14.15

XI и XII група ПЕТАК 8.00-9.30
XIII и XIV група ПЕТАК 9.35-11.05
XV и XVI група ПЕТАК 11.10-12.40
XVII и XVIII група ПЕТАК 12.45-14.15


ВЕШТИНА КОМУНИКАЦИЈЕ (СА ИНФОРМАЦИОНИМ ТЕХНОЛОГИЈАМА)
(теме за семинарски рад)

Теме за семинарски рад за предмет вештина комуникације са информационим технологијама можете погледати овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2
(поправни модули и извлачење комисија)

12.02. у 10.00 - поправни модули и извлачење комисија у Великој сали

Поправна активност у настави:
12.02. 2017. године - 12.00

МОДУЛ 1 – Велика сала
др Јелена Нешић
др Данијела Јовановић

МОДУЛ 2 - гастроентерологија
др Радојица Столић
др Јелена Живић

МОДУЛ 3 - Велика сала
др Мирјана Веселиновић
др Жељко Тодоровић


КЛИНИЧКА ИМУНОЛОГИЈА
(термин првог предавања)

Прво предавање уз Клиничке имунологије одржаће се у четвртак, 22.02.2018.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(распоред група за вежбе) - ажур.05.02.2018.

Распоред група за вежбе из предмета Интерна медицина 2 – пропедевтика можете погледати овде.


ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО
(распоред вежби и спискови студената)

Распоред вежби и спискове студената по групама за предмет Гинекологија и акушерство можете погледати овде


ГИНЕКОЛОГИЈА И АКУШЕРСТВО-СТРУЧНА ПРАКСА
(распоред вежби и спискови студената)

Распоред вежби и спискове студената са терминима за карантинске вежбе из предмета Гинекологија и акушерство-стручна пракса можете погледати овде


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(јануарски испитни рок 2018)

Обавештење за студенте који нису положили Интерну медицину 1
Поправна активност у настави у јануарско-фебруарском испитном року:
22.01. 2018. године од 12.00

МОДУЛ 1 – пропедевтика и МОДУЛ 2 - кардиологија
доц. др Виолета Ирић Ђупић
асс. др Миодраг Срећковић

МОДУЛ 3 - пулмологија
Асс. др Љиљана Новковић
Асс. др Војислав Ћупурдија


ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
(побавештење за студенте који поново слушају испит)

Студенти који поново слушају испит из предмета Инфективне болести у летњем семестру 2017/18, треба да се јаве на Клинику за инфективне болести 31. 01. 2018. у 12:30 часова.


ПЕДИЈАТРИЈА
(поправни модулски тестови и извлачење комисије за испит )

Поправни модулски тестови и извлачење комисије за испит из предмета Педијатрија одржаће се 22.01.2017. године од 10.00-13.00 у Амфитеатру Деканата.


МЕДИЦИНСКА СТАТИСТИКА И ИНФОРМАТИКА
(термини консултација)

Обавештавају се студенти шесте године интегрисаних академских студија медицине, да ће у петак 12.01.2017. године у термину од 11-14.00 бити одржане консултације на Катедри за медицинску статистику и информатику у кабинету број 27.


ПРИМАРНА ЗДРАВСТВЕНА ЗАШТИТА
(термин модулског теста)

III модулски тест из предмета Примарна здравствена заштита одржаће се у петак 12.01.2018. године од 11.15-12.15 часова у салама С3 и С4.


РЕСУСЦИТАЦИЈA 2
(надокнада наставе)

Надокнада XV недеље предавања из Ресусцитације 2 одржаће се у новом термину у петак 22.12.2017. од 11.30 – 13.00 часова у Амфитеатру Деканата.


РЕСУСЦИТАЦИЈA 2
(потписивање индекса)

Проф. Јасна Јевђић потписиваће индексе из предмета Ресусцитација 2 дана 22. 12. 2017. године у 10 часова.

Индексе предати на првом спрату КЦ Крагујевац у Служби за анестезију и реанимацију


Надокнада XV недеље предавања из Ресусцитације 2 професора одржаће се у новом термину у петак 22.12.2017. од 11.30 – 13.00 часова у Амфитеатру Деканата.

РЕСУСЦИТАЦИЈA 2
(процена практичних вештина )

Процену практичних вештина из предмета Ресусцитација 2 за студенте VI године обавиће се 14. 12. 2017. почев од 15 часова у кабинету за КПР, по распореду који можете погледати овде


ХИРУРГИЈA 1
(промена термина модулског теста)

III модулски тест из Хирургије 1 одржаће се 28.12.2017. године од 11.15-12.15 часова у салама С1 и С4.


ПЕДИЈАТРИЈА
(промена термина модулског теста)

III модулски тест из Педијатрије одржаће се 9.1.2018. године од 14.00-15.00 часова у салама С3 и С4.


НУКЛЕАРНА МЕДИЦИНА - по старом програму
(децембарски испитни рок 2017)

Испит из Нуклеарне медицине за студенте који полажу по старом програму одржаће се 20.12.2017. године у 9:00 у Центру за Нуклеарну медицину, КЦ Крагујевац.


ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА
(децембарски испитни рок 2017)

Извлачење комисија за студенте који полажу по старом одржаће се 13.12.2017. године од 9.00 часова на клиници за Дерматовенерологију. Практични и усмени испит одржаће се 14.12.2017. године од 9.00 часова на клиници за Дерматовенерологију.


ХУМАНА ГЕНЕТИКА
(распоред група за вежбе)

Терминe за вежби из предмета Хумана генетика 15.12.2017. године можете погледати овде.


РЕСУСЦИТАЦИЈA 2
(распоред група за вежбе за месец децембар)

Место одржавања вежби је хитна хируршка амбуланта Ургентног центра, осим уколико није другачије наведено

. Студенти који су на списку за вежбе у ДЕЦЕМБРУ јављају се асистентима у време наведено у табели доле.

Вежбе у Ургентном центру из Ресусцитације 2 за месец ДЕЦЕМБАР можете погледати овде.


ПАТОЛОШКА АНАТОМИЈА
(измена распореда термина)

Измену распореда термина семинара за 1.12.2017.г. за прву хистолошку групу из патолошке анатомије за студенте ИАСМ можете погледати овде.


РЕСУСЦИТАЦИЈA 2
(распоред група за вежбе)

Процену практичних вештина из предмета Ресусцитација 2 за студенте VI године обавиће се 30. 11. 2017. почев од 15 часова у кабинету за КПР, по распореду који можете погледати овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2
(распоред група за вежбе) - ажур.28.11.2017.

Распоред група за вежбе из предмета Интерна медицина 2 – реуматологије и алергологије (30.11-21.12.2017) можете погледати овде.


НУКЛЕАРНА МЕДИЦИНА
(поновљени тест задржаног знања)

Поновљени тест задржаног знања из предмета Нуклеарна медицина одржаће се 20.11.2017. год у 10.15. часова у Фармаколошкој сали.


ПЕДИЈАТРИЈА
(термин теста задржаног знања)

Поновљени тест задржаног знања из предмета Педијатрија одржаће се 22.11.2017. год у 12.40. часова у Великој сали.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2
(распоред група за вежбе) - ажур.13.11.2017.

Распоред група за вежбе из предмета Интерна медицина 2 – модул нефрологија можете погледати овде.


РЕСУСЦИТАЦИЈA 2
(процена практичних вештина)

Процена практичних вештина из предмета Ресусцитација 2 за студенте VI године обавиће се 09. 11. 2017. почев од 15 часова у кабинету за КПР, по распореду који можете погледати овде.


РЕСУСЦИТАЦИЈA 2
(распоред група за вежбе)

Место одржавања вежби је хитна хируршка амбуланта Ургентног центра, осим уколико није другачије наведено.

Студенти који су на списку за вежбе у НОВЕМБРУ јављају се асистентима у време наведено у табели доле. Студенти који су по распореду у ДЕЦЕМБРУ не могу одрадити вежбе унапред!

У случају да је група спречена да дође у наведеном термину, уколико са асистентима договори друго време вежби, потребно је да то одмах јаве на мејл filipzunic@yahoo.com ради измене распореда на сајту факултета.

Вежбе у Ургентном центру из Ресусцитације 2 за месец НОВЕМБАР можете погледати овде.


МЕДИЦИНСКА СТАТИСТИКА И ИНФОРМАТИКА
(распоред група за вежбе)

Обавештавају се студенти шесте године интегрисаних академских студија медицине да ће се у понедељaк 06.11.2017. године одржати први модулски тест из предмета Медицинска статистика и информатика по следећем распореду:

08:00-09:00 Студенти туторских група I - VI
09:15-10:15 Студенти туторских група VII - XII
10:30-11:30 Студенти туторских група XIII – XVIII и студенти фармације


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2
(распоред група за вежбе) - ажур.02.10.2017.

Распоред група за вежбе из предмета Интерна медицина 2 – модул ендокринологија можете погледати овде.


РЕСУСЦИТАЦИЈA 2
(процена практичних вештина)

Процена практичних вештина из предмета Ресусцитација 2 за студенте VI године обавиће се 2. 10. 2017. почев од 15 часова по следећем распореду, у кабинету за КПР који можете огледати овде.


РЕСУСЦИТАЦИЈA 2
(термин првог модулског теста)

Први моодулски тест из предмета Ресусцитације 2 одржаће се 24.10.2017. године у Амфитетру и Великој сали деканата факултета од 14.00-14.30 часова.


ХИГИЈЕНА И ЕКОЛОГИЈА
(распоред група за вежбе)

Ротација група за вежбе на предмету Хигијена и екологија, почевши од осме недеље наставе, ће се обавити по следећем распореду:

Среда:
1. термин (13:15-14:45): I и II група
2. термин (14:50-16:40): III и IV група
3. термин (16:45-18:15): VII група

Петак:
1. термин (08:00-09:30): V и VI група
2. термин (09:35-11.05): VIII и IX група


ТЕРМИНИ ТЕСТОВА ЗАДРЖАНОГ ЗНАЊА У ШКОЛСКОЈ 2017/2018. ГОДИНИ

Терминe тестова задржаног знања можете погледати овде.

Студенти који не изађу на тестове не могу да овере семестар, мораће накнадно да полажу уз плаћање надокнаде.


РЕСУСЦИТАЦИЈA 2
(распоред група за вежбе)

Списак студената по групама за вежбе из Ресусцитације 2 у Ургентном центру можете погледати овде.

Детаљан распоред са местом и датумом вежби објављује се почетком месеца.

Вежбе у Ургентном центру из Ресусцитације 2 за месец ОКТОБАР можете погледати овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2
(распоред група за вежбе) - ажур.02.10.2017.

Распоред група за вежбе из предмета Интерна медицина 2 – модул ендокринологија можете погледати овде.


МЕДИЦИНСКА СТАТИСТИКА И ИНФОРМАТИКА
(распоред група за вежбе)

Ротација група за предмет Медицинска статистика и информатика можете погледати овде.


РЕСУСЦИТАЦИЈА 2
(процена практичних вештина)

У складу са распоредом, процена практичних вештина одржаће се у Кабинету за КПР, дана 28. 09. 2017. према распореду које можете погледати овде.


ХУМАНА ГЕНЕТИКА
(промена термина предавања)

Дана 28.09. предавања из предмета Хумана генетика померена су из Амфитеатра у Велику салу у термин од 07:30. до 10:00.


МЕДИЦИНСКА СТАТИСТИКА И ИНФОРМАТИКА
(промена термина предавања)

Прво предавање из предмета Медицинска статистика и информатика одржаће се у четвртак у 14.09.2017. у фармаколошкој сали од 9.45-10.30


ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
(распоред група за вежбе)

Распоред по групама и недељама за наставу Физичког васпитања можете погледати овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1 - модул 1
(распоред група за вежбе)

Распоред група за вежбе из предмета Интерна медицина 2 - модул1 ( хематологија) можете погледати овде.




Остале информације можете погледати у АРХИВИ ВЕСТИ овде.