ПРЕТРАЖИ :
(одабиром опција)
по сали
- сала -
- [ велике сале ] -
- [ сале за мале групе ] -
- [ сале за модулске тестове ] -
+ [ појединачне сале ]
- Just Gym (Карађорђева 29)
- ZOOM сала 9 (ДЕКАНАТ)
- Амфитеатар
- Анатомска сала
- Биохемијска вежбаоница
- Биохемијска вежбаоница 1
- Биохемијска вежбаоница 2
- Биохемијска, физиолошка вежбаоница
- Вежбаоница за Фармацију 17
- Вежбаоница за Фармацију 18
- Велика сала
- Гинеколошко акушерска клиника
- Гинеколошко акушерска клиника
- Директоријум - сала
- Дисекциона сала 1
- Дисекциона сала 1,2
- Дисекциона сала 2
- Дом здравља - амбуланте
- Жута сала (Д)
- Жута сала (Д) 39
- Жута сала (Д) 40
- Жута сала (Д) 41
- Жута сала (Л)
- Жута сала (Л) 35
- Жута сала (Л) 36
- Жута сала (Л) 37
- Завод за медицину рада
- Завод за стоматологију
- Завод за хитну медицинску помоћ
- Зелена сала
- Институт за јавно здравље
- Институти ФМН
- Интерна клиника
- Канцеларија бр. 21
- Канцеларија бр. 23
- Канцеларија бр. 31
- Канцеларија бр. 32
- Канцеларија бр. 46
- Канцеларија бр. 48
- Канцеларија бр. 49
- Канцеларија бр. 6
- Канцеларија Декана
- Клиника за дерматовенерологију
- Клиника за инфективне болести
- Клиника за неурологију
- Клиника за онкологију
- Клиника за ортопедију и трауматологију
- Клиника за Оториноларингололгију
- Клиника за Офталмологију
- Клиника за педијатрију
- Клиника за пулмологију
- Клиника за хирургију
- КПР
- Лабораторија за имунологију
- Лабораторија за фармакологију
- Лабораторија за фармацију 17,18
- Лабораторија за физиологију
- Лабораторије
- Мала сала
- Патофизиолошка вежбаоница 32
- Патохистолошка вежбаоница 31
- Плава сала
- Просторије ИАСС
- Психијатријска клиника
- ПУС (реанимација у пријему Ургентног центра УКЦК)
- Рачунарска учионица
- Рачунарска учионица ИНСТ
- РХ Центар
- Сала 8. спрат УКЦК
- Сала библиотеке Интерне клинике
- Сала на Интерној клиници
- Сала на клиници за педијатрију
- Сала на клиници за психијатрију
- Служба за анестезиологију и реанимацију КЦК
- Служба за судску медицину и токсикологију
- Стоматологија - (фантом) сала 1
- Стоматологија - сала 10
- Стоматологија - сала 11
- Стоматологија - сала 12
- Стоматологија - сала 13
- Стоматологија - сала 2
- Стоматологија - сала 9
- УКЦК
- УКЦК - I спрат
- Фармаколошка сала
- Физиолошка вежбаоница 33
- Хол Деканата
- Центар за молекул. медицину и истраж.матич. ћелија
- Центар за НМ УКЦК
- Центар за патолошко анатомску дијагностику
- Центар за Радиологију
- Централна болничка апотека УКЦК
X
по дану
- дан -
понедељак
уторак
среда
четвртак
петак
субота
недеља
X
по датуму
за период
од
до
-
X
по недељи у блоку
- недеља -
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
X
по часу
-
X
по типу наставе
- настава -
предавања
вежбе
предавање, вежбе
ПБЛ
предавање и ПБЛ
семинар
предавање и семинар
вежбе и семинар
наставни колоквијум
предавање и СИР
ДОН
практична настава
модулски тест
усмено модулско испитивање
резервисани термин
консултације
састанак
одбрана
тест
надокнада наставе
надокнада предавања
надокнада вежби
Веће
КМЕ
Термин УКЦКЦ
испити [сви]
испит
испит [усмени испит]
испит [практични испит]
испит [извлачење комисија]
испит [извлачење комисија и практични испит]
испит [извлачење комисија, завршна провера вештина и усмени испит]
испит [завршна провера вештина]
испит [завршни испит]
испит [завршни тест]
испит [завршни тест и извлачење комисија]
испит [завршна провера вештина и усмени испит]
испит [поправни модулски тест]
испит [поправни мод. тестови и извлачење комисије за испит]
испит [полагање активности и поправни мод. тестови]
испит [упис оцена]
испит [одбрана завршног рада]
испит [завршни дипломски испит]
испит [одбрана мастер рада]
испит [полагање активности]
испит [одбрана специјалистичког рада]
Резервисани термин
Lectures
Practice
Lectures & Practice
Seminar
Lectures & Seminar
Exam
X
по програму / блоку
- студијски блок / програм -
- МЕДИЦИНА -
ИАСМ - Блок 1
ИАСМ - Блок 2
ИАСМ - Блок 3
ИАСМ - Блок 4
ИАСМ - Блок 5
ИАСМ - Блок 6
ИАСМ - Блок 7
ИАСМ - Блок 8
ИАСМ - Блок 9
ИАСМ - Блок 10
ИАСМ - Блок 11
ИАСМ - Блок 12
- ФАРМАЦИЈА -
ИАСФ - Блок 1
ИАСФ - Блок 2
ИАСФ - Блок 3
ИАСФ - Блок 4
ИАСФ - Блок 5
ИАСФ - Блок 6
ИАСФ - Блок 7
ИАСФ - Блок 8
ИАСФ - Блок 9
ИАСФ - Блок 10
- СТОМАТОЛОГИЈА -
ИАСС - Блок 1
ИАСС - Блок 2
ИАСС - Блок 3
ИАСС - Блок 4
ИАСС - Блок 5
ИАСС - Блок 6
ИАСС - Блок 7
ИАСС - Блок 8
ИАСС - Блок 9
ИАСС - Блок 10
- СТРУКОВНЕ СТУДИЈЕ -
- СТРУКОВНА СЕСТРА -
ОССС - Блок 1
ОССС - Блок 2
ОССС - Блок 3
ОССС - Блок 4
ОССС - Блок 5
ОССС - Блок 6
- СТРУК. ФИЗИОТЕРАПЕУТ -
ОССФ - Блок 1
ОССФ - Блок 2
ОССФ - Блок 3
ОССФ - Блок 4
ОССФ - Блок 5
ОССФ - Блок 6
- ДОКТОРСКЕ (медицинске науке)-
- ДОКТОРСКЕ (менаџмент здр. система)-
- СПЕЦИЈАЛИСТА ФАРМАЦИЈЕ -
САСФ - Блок 1
САСФ - Блок 2
- МАСТЕР СТУДИЈЕ - МЕНАЏМЕНТ
- МАСТЕР СТУДИЈЕ - ИСХРАНА
- МАСТЕР СТУДИЈЕ - РЕГЕНЕРАТИВНА
- ЗДРАВСТВЕНЕ СПЕЦИЈАЛИЗАЦИЈЕ -
ЗСП - специјализације
УЗСП - уже специјализације
- ВЕЋА ФАКУЛТЕТА -
- IAS MEDICINE -
IASM semester 1
IASM semester 3
IASM semester 5
IASM semester 7
IASM semester 9
IASM semester 11
- IAS PHARMACY -
PHIAS semester 1
PHIAS semester 3
PHIAS semester 5
PHIAS semester 7
PHIAS semester 9
PHIAS semester 11
X
по предмету / састанку
- предмет -
ИАСМ (1) - Медицинска хемија
ИАСМ (1) - Анатомија 1
ИАСМ (1) - Медицински енглески језик
ИАСМ (1) - Физичко васпитање
ИАСМ (1) - Биофизика
ИАСМ (1) - Биологија
ИАСМ (1) - Историја медицине
ИАСМ (1) - Хумана генетика
ИАСМ (1) - Хистологија и ембриологија
ИАСМ (1) - Анатомија 2
ИАСМ (2) - Физиологија
ИАСМ (2) - Биохемија
ИАСМ (2) - Вештина комуникације (са информационим технологијама)
ИАСМ (2) - Медицинска генетика
ИАСМ (2) - Основи онкологије
ИАСМ (2) - Микробиологија и имунологија
ИАСМ (2) - Прва помоћ
ИАСМ (2) - Увод у клиничку праксу
ИАСМ (3) - Патолошка анатомија
ИАСМ (3) - Патолошка физиологија
ИАСМ (3) - Интерна медицина 1
ИАСМ (3) - Клиничка микробиологија
ИАСМ (3) - Клиничка имунологија
ИАСМ (3) - Спортска медицина
ИАСМ (3) - Фармакологија и токсикологија
ИАСМ (4) - Дерматовенерологија
ИАСМ (4) - Нуклеарна медицина
ИАСМ (4) - Радиологија
ИАСМ (4) - Интерна медицина 2
ИАСМ (4) - Тропске болести
ИАСМ (4) - Клиничка фармакологија
ИАСМ (4) - Интерна медицина-стручна пракса
ИАСМ (4) - Физикална медицина и рехабилитација
ИАСМ (4) - Психијатрија
ИАСМ (4) - Инфективне болести
ИАСМ (4) - Неурологија
ИАСМ (4) - Интерна медицина-стручна пракса 2
ИАСМ (5) - Клиничка онкологија
ИАСМ (5) - Хирургија 1
ИАСМ (5) - Педијатрија
ИАСМ (5) - Интерна медицина
ИАСМ (5) - Офталмологија
ИАСМ (5) - Хирургија-стручна пракса
ИАСМ (5) - Ресусцитација 1
ИАСМ (5) - Клиничка биохемија
ИАСМ (5) - Топографска анатомија
ИАСМ (5) - Оториноларингологија
ИАСМ (5) - Хирургија 2
ИАСМ (6) - Медицинска етика
ИАСМ (6) - Хирургија
ИАСМ (6) - Медицина бола
ИАСМ (6) - Медицина рада
ИАСМ (6) - Медицина заснована на доказима
ИАСМ (6) - Примарна здравствена заштита
ИАСМ (6) - Медицинска статистика и информатика
ИАСМ (6) - Епидемиологија
ИАСМ (6) - Хигијена и екологија
ИАСМ (6) - Ресусцитација 2
ИАСМ (6) - Социјална медицина
ИАСМ (6) - Завршни рад
ИАСМ (6) - Ургентна стања у медицини-стручна пракса
ИАСМ (6) - Гинекологија и акушерство-стручна пракса
ИАСМ (6) - Судска медицина
ИАСМ (6) - Гинекологија и акушерство
ИАСФ (1) - Општа и неорганска хемија
ИАСФ (1) - Аналитичка хемија
ИАСФ (1) - Основи морфологије човека
ИАСФ (1) - Увод у фармацеутску праксу
ИАСФ (1) - Фармацеутска биологија са генетиком
ИАСФ (1) - Основи физичке хемије
ИАСФ (1) - Енглески језик
ИАСФ (1) - Физичко васпитање
ИАСФ (1) - Органска хемија 1
ИАСФ (1) - Увод у фармацеутску технологију
ИАСФ (1) - Основи физиологије човека
ИАСФ (2) - Медицинска хемија 1
ИАСФ (2) - Основи биохемије човека
ИАСФ (2) - Основи патолошке физиологије човека
ИАСФ (2) - Органска хемија 2
ИАСФ (2) - Обрада резултата мерења
ИАСФ (2) - Фармацеутска микробиологија
ИАСФ (2) - Фармакологија 1
ИАСФ (2) - Фармацеутска хемија 1
ИАСФ (2) - Истраживање у фармацији
ИАСФ (2) - Нутритивни суплементи
ИАСФ (2) - Вештина фармацеутске комуникације
ИАСФ (2) - Инструменталне методе
ИАСФ (2) - Биофармација (до 2017)
ИАСФ (3) - Фармакологија 2
ИАСФ (3) - Фармацеутска хемија 2
ИАСФ (3) - Медицинска хемија 2
ИАСФ (3) - Имунологија
ИАСФ (3) - Фармацеутска технологија 1
ИАСФ (3) - Фармацеутска етика са историјом фармације
ИАСФ (3) - Бионеорганска хемија
ИАСФ (3) - Токсикологија
ИАСФ (3) - Основи фармакогнозије и фитотерапије
ИАСФ (3) - Издавање лекова у пракси
ИАСФ (3) - Радиофармација
ИАСФ (3) - Фармацеутска технологија 2
ИАСФ (3) - Клиничка пропедевтика за фармацеуте
ИАСФ (3) - Закони и фармација (до 2017)
ИАСФ (3) - Болести и циљеви лечења (до 2017)
ИАСФ (4) - Спортска фармација
ИАСФ (4) - Индустријска фармација са козметологијом
ИАСФ (4) - Броматологија
ИАСФ (4) - Биофармација
ИАСФ (4) - Клиничка фармација 1
ИАСФ (4) - Медицинска биохемија
ИАСФ (4) - Фармацеутска биотехнологија
ИАСФ (4) - Клиничка фармација 2
ИАСФ (4) - Зависност од лекова и злоупотреба лекова
ИАСФ (4) - Инфективне болести
ИАСФ (4) - Социјална фармација
ИАСФ (4) - Дилеме у пракси (до 2017)
ИАСФ (5) - Стручна студентска пракса
ИАСФ (5) - Фармакокинетика
ИАСФ (5) - Фармаковигиланца
ИАСФ (5) - Статистика у фармацији
ИАСФ (5) - Фармакоекономија
ИАСФ (5) - Клиничка фармакокинетика
ИАСФ (5) - Клиничка фармација 3
ИАСФ (5) - Фармакоепидемиологија
ИАСФ (5) - Стручна студентска пракса
ИАСФ (5) - Завршни рад
ИАСФ (5) - Истраживање
ИАСФ (5) - Болничка фармацеутска пракса
ИАСФ (5) - Практичан рад на одељењима интерне клинике
ИАСС (1) - Хемија
ИАСС (1) - Биологија
ИАСС (1) - Физичко васпитање
ИАСС (1) - Биостатистика
ИАСС (1) - Анатомија
ИАСС (1) - Хистологија и цитологија са ембриологијом
ИАСС (1) - Биофизика
ИАСС (1) - Информатика
ИАСС (1) - Дентална анатомија
ИАСС (1) - Генетика са биологијом
ИАСС (1) - Енглески језик
ИАСС (1) - Биохемија
ИАСС (1) - Историја стоматологије
ИАСС (1) - Физиологија
ИАСС (1) - Етика
ИАСС (1) - Патолошка анатомија
ИАСС (1) - Патолошка физиологија
ИАСС (2) - Инфективне болести
ИАСС (2) - Народно здравље
ИАСС (2) - Интерна медицина са педијатријом
ИАСС (2) - Неурологија и психијатрија
ИАСС (2) - Микробиологија и имунологијa
ИАСС (2) - Фармакологија и токсикологија
ИАСС (2) - Стоматолошки материјали
ИАСС (2) - Вештина комуникације
ИАСС (2) - Фармакотерапија у стоматологији
ИАСС (2) - Офталмологија
ИАСС (2) - Ургентна медицина
ИАСС (2) - Дерматовенерологија
ИАСС (2) - Орална патологија
ИАСС (2) - Хирургија
ИАСС (2) - Оториноларингологија
ИАСС (3) - Радиологија
ИАСС (3) - Орална медицина
ИАСС (3) - Гнатологија
ИАСС (3) - Болести зуба-претклиника
ИАСС (3) - Стоматологија заснована на доказима
ИАСС (3) - Орофацијални бол
ИАСС (3) - Анестезиологија
ИАСС (3) - Стоматолошка протетика – претклиника
ИАСС (3) - Клиничка имунологија
ИАСС (3) - Рестауративна одонтологија 1 - стручна пракса
ИАСС (3) - Рестауративна одонтологија 1
ИАСС (4) - Рестауративна одонтологија 2
ИАСС (4) - Орална хирургија
ИАСС (4) - Мобилна протетика
ИАСС (4) - Рестауративна одонтологија 2 - стручна пракса
ИАСС (4) - Дентална оклузија и функција вилица
ИАСС (4) - Имплантологија
ИАСС (4) - Здравствени менаџмент
ИАСС (4) - Болести зуба – напредни курс
ИАСС (4) - Геронтостоматологија
ИАСС (4) - Визуализационе технике у стоматологији
ИАСС (4) - Здравствена економија
ИАСС (4) - Превентивна стоматологија
ИАСС (4) - Претклиничка ендодонција
ИАСС (4) - Парадонтологија
ИАСС (5) - Ортопедија вилица
ИАСС (5) - Клиничка ендодонција - стручна пракса
ИАСС (5) - Максилофацијална хирургија
ИАСС (5) - Клиничка ендодонција
ИАСС (5) - Фиксна протетика
ИАСС (5) - Организација професије и легислатива
ИАСС (5) - Форензичка дентална медицина
ИАСС (5) - Завршни испит
ИАСС (5) - Методологија истраживања у биомедицинским наукама
ИАСС (5) - Ургентна стања у стоматологији
ИАСС (5) - Дечја стоматологија
ИАСС (5) - Клиничка ендодонција са реконструкцијом ендодонски лечених зуба – стручна пракса
ИАСС (5) - Клинички блок
ИАСС (5) - Судска медицина
ИАСС (5) - Клиничка ендодонција са реконструкцијом ендодонски лечених зуба
ОСС (1) - Хистологија
ОСС (1) - Енглески језик
ОСС (1) - Клиничка пропедевтика
ОСС (1) - Физичко васпитање
ОСС (1) - Биохемија
ОСС (1) - Физиологија
ОСС (1) - Aнатомија
ОСС (1) - Патолошка анатомија
ОСС (1) - Патолошка физиологија
ОСС (1) - Микробиологија и имунологија
ОСС (1) - Здравствена нега
ОСС (1) - Хумана Генетика
ОСС (1) - Дијететика
ОСС (1) - Вештина комуникације са пацијентом
ОСС (1) - Медицинска етика
ОСС (2) - Здравствени менаџмент
ОСС (2) - Социјална медицина и здравствено осигурање
ОСС (2) - Неурологија
ОСС (2) - Економика у здравству
ОСС (2) - Информатика у здравству
ОСС (3) - Медицинска психологија
ОССС (2) - Хигијена са епидемиологијом
ОССС (2) - Педијатрија са негом
ОССС (2) - Интерна медицина са негом
ОССС (2) - Инфективне болести са негом
ОССС (2) - Хирургија са негом
ОССС (2) - Гинекологија и акушерство са негом
ОССС (2) - Кожне и венеричне болести са негом
ОССС (2) - Геријатрија са негом
ОССС (2) - Породична медицина
ОССС (3) - Ургентна медицина
ОССС (3) - Оториноларингологија
ОССС (3) - Савремене медицинске технологије
ОССС (3) - Палијативна медицина
ОССС (3) - Офталмологија
ОССС (3) - Основи радиологије и онкологије
ОССС (3) - Психијатрија са негом
ОССС (3) - Физикална медицина и рехабилитација
ОССС (3) - Стручна пракса СЕС
ОССС (3) - Клиничке евалуационе и терапијске технике
ОССС (3) - Aнестезиологија са реанимацијом
ОССС (3) - Дипломски рад (ОССС)
ОССФ (2) - Клиничка биомеханика
ОССФ (2) - Општа физикална терапија
ОССФ (2) - Ортопедија и трауматологија
ОССФ (2) - Медицинска рехабилитација I
ОССФ (2) - Технике масаже
ОССФ (2) - Соматопедија
ОССФ (2) - Клиничка физикална терапија I
ОССФ (2) - Општа кинезитерапија
ОССФ (3) - Рехабилитација у спорту
ОССФ (3) - Клиничка физикална терапија II
ОССФ (3) - Кинезитерапијске технике
ОССФ (3) - Медицинска рехабилитација II
ОССФ (3) - Стручна пракса ФИЗ
ОССФ (3) - Дипломски рад (ОССФ)
ОССФ (3) - Клиничке евалуационе и терапијске технике
ОССФ (3) - Процена функционалне и моторичке способности у рехабилитацији
ДАС - Истраживања у биомедицинским наукама
ДАС - Информатичке методе у биомедицинским истраживањима
ДАС - Статистичке методе у биомедицинским истраживањима
ДАС - Методологија истраживања у биомедицинским наукама
ДАС - Базична и клиничка истраживања у биомедицини
ДАС - Онкологија
ДАС - Експериментална и примењена физиологија са спортском медицином
ДАС - Истраживања у стоматологији
ДАС - Експериментална и клиничка интерна медицина
ДАС - Хумана репродукција и развој
ДАС - Превентивна медицина
ДАС - Имунологија, инфекција и инфламација
ДАС - Клиничка и експериментална фармакологија
ДАС - Неуронауке
ДАС - Клиничка и експериментална хирургија
ДАС - Глобално здравље, здравствена економија и политика
ДАС - Молекуларна и ћелијска биологија у биомедицинским истраживањима
ДАС - Истраживање у фармацији
ДАС - Клиничка и експериментална биохемија
ДАС - Матичне ћелије у биомедицинским наукама
САС - Здравствена економија са фармакоекономијом
САС - Вештина комуникације у здравству
САС - Основе маркетинга у здравству
САС - Технике и иструменти савременог менаџмента у здравству
САС - Физиолошке основе регулаторних механизама и нутритивни заштитни процеси
САС - ОТЦ производи, биљни лекови, дијететски суплементи
САС - Функционална храна, нутрацеутици
САС - Физиологија спорта и дијететски суплементи
САС - Завршни (академска специјализација) рад
САС - Студијски истраживачки рад
САС - Класификациони системи у области лекова и фармакоепидемиологија
САС - Стручна пракса
МАСМ - Евалуација и планирање здравствених сервиса
МАСМ - Стручна пракса
МАСМ - Економија у здравству
МАСМ - Завршни (мастер) рад
МАСМ - Маркетинг менаџмент и комуникације у здравственим установама
МАСМ - Основе менаџмента у здравственим организацијама
МАСМ - Здравствено информациони системи
МАСМ - Менаџмент људским ресурсима и вештине комуницирања
МАСМ - Базичне вештине у информатици
МАСМ - Финансијски менаџмент у систему здравствене заштите
МАСМ - Квантитативне методе за здравствене организације
МАСМ - Политика и систем здравствене заштите
ЗСП - СП - Парадонтологија и орална медицина
ЗСП - СП - Стоматолошка протетика
ЗСП - СП - Болести зуба и ендодонција
ЗСП - СП - Превентивна и дечја стоматологија
ЗСП - СП - Палијативна медицина
ЗСП - СП - Медицинска статистика и информатика
ЗСП - СП - Ваздухопловна медицина
ЗСП - СП - Трансфузијска медицина
ЗСП - СП - Протетика
ЗСП - СП - Ортопедија вилица
ЗСП - СП - Орална хирургија
ЗСП - СП - Клиничка фармација
ЗСП - СП - Социјална фармација
ЗСП - СП - Контрола и примена лековитих биљака
ЗСП - СП - Фармацеутска технологија
ЗСП - СП - Фармакотерапија
ЗСП - СП - Испитивање и контрола лекова
ЗСП - СП - Санитарна хемија
ЗСП - СП - Токсиколошка хемија
ЗСП - СП - Медицинска биохемија
ЗСП - СП - Спортска медицина
ЗСП - СП - Психијатрија
ЗСП - СП - Васкуларна хирургија
ЗСП - СП - Грудна хирургија
ЗСП - СП - Ортопедска хирургија и трауматологија
ЗСП - СП - Дечја хирургија
ЗСП - СП - Неурохирургија
ЗСП - СП - Пластична, реконструктивна и естетска хирургија
ЗСП - СП - Максилофацијална хирургија
ЗСП - СП - Урологија
ЗСП - СП - Абдоминална хирургија
ЗСП - СП - Општа хирургија
ЗСП - СП - Интерна медицина
ЗСП - СП - Интернистичка онкологија
ЗСП - СП - Инфектологија
ЗСП - СП - Педијатрија
ЗСП - СП - Неурологија
ЗСП - СП - Дечја неурологија
ЗСП - СП - Дечја и адолесцентна психијатрија
ЗСП - СП - Гинекологија и акушерство
ЗСП - СП - Кардиохирургија
ЗСП - СП - Ургентна медицина
ЗСП - СП - Анестезиологија, реаниматологија и интензивна терапија
ЗСП - СП - Судска медицина
ЗСП - СП - Медицинска микробиологија
ЗСП - СП - Клиничка биохемија
ЗСП - СП - Клиничка фармакологија
ЗСП - СП - Лабораторијска медицина
ЗСП - СП - Имунологија
ЗСП - СП - Хигијена
ЗСП - СП - Епидемиологија
ЗСП - СП - Социјална медицина
ЗСП - СП - Патологија
ЗСП - СП - Нуклеарна медицина
ЗСП - СП - Дерматовенерологија
ЗСП - СП - Физикална медицина и рехабилитација
ЗСП - СП - Општа медицина
ЗСП - СП - Оториноларингологија
ЗСП - СП - Медицина рада
ЗСП - СП - Радиологија
ЗСП - СП - Радијациона онкологија
ЗСП - СП - Офталмологија
ВЕЋЕ - Веће семестара (Струковне)
ВЕЋЕ - Наставно научно Веће
ВЕЋЕ - Веће семестара
ВЕЋЕ - Веће семестара (Стоматологија)
ВЕЋЕ - Веће семестара (Фармација)
ВЕЋЕ - Веће семестара (Специјалистичке студије)
ВЕЋЕ - Веће семестара (Медицина)
ВЕЋЕ - Веће семестара (Докторске студије)
КМЕ - Континуирана медицинска едукација
ОСТ - Лабораторијски састанак
ОСТ - Потписивање индекса
ОСТ - Стручни састанак
ОСТ - Одбрана мастер рада
ОСТ - Стручни састанак КЦ
ОСТ - Одбрана докторске дисертације
ОСТ - Отварање понуда - јавне набавке
ОСТ - Додела индекса студентима
ОСТ - Одбрана магистарског рада
ОСТ - Предавање
ОСТ - Дипломски испит
ОСТ - Одбрана специјалистичког рада
ОСТ - Усмени докторски испит
ОСТ - Одбрана дипломског рада
ИАС - Интерпрофесионално образовање
МАСИИС - Информатичке и статистичке методе у биомедицинским истраживањима
МАСИИС - Принципи спортске исхране и суплементације
МАСИИС - Планирање исхране са дијететиком
МАСИИС - Основе правилне исхране и суплементације
МАСИИС - Принципи исхране и суплементације посебних група
МАСРМ - Лабораторијске технике у регенеративној медицини
МАСРМ - Информатичке и статистичке методе у регенеративној медицини
МАСРМ - Биологија матичних ћелија и њихова примена у регенеративној медицини
МАСРМ - Медицинска генетика
МАСРМ - Регенеративне технике у стоматологији
МАСРМ - Молекулска медицина
МАСРМ - Молекулски механизми основних патолошких стања
МАСРМ - Биоматеријали у регенеративној медицини
МАСРМ - Етички аспекти научно-истраживачког рада и примене матичних ћелија
МАСРМ - Имунотерапија матичним ћелијама
МАСРМ - Експериментални модели у регенеративној медицини
ДАСМЗС - Информационе технологије у здравственом менаџменту
ДАСМЗС - Базичне вештине у информатици
ДАСМЗС - Методологија научних истраживања
ДАСМЗС - Здравствена политика
ДАСМЗС - Евалуационе методе у истраживањима менаџмента
ДАСМЗС - Квантитативне методе у здравственом менаџменту
ДАСМЗС - Статистичке методе у здравственом менаџменту
ДАСМЗС - Менаџмент здравствених организација
ДАСМЗС - Стратегијски менаџмент људским ресурсима
ДАСМЗС - Финансирање здравственe заштите
ДАСМЗС - Менаџмент квалитетом
ДАСМЗС - Истраживања у биомедицинским наукама
ДАСМЗС - Лидерство и организационе промене
IASM (1) - History of medicine
IASM (1) - Physical education
IASM (1) - Medical English language
IASM (1) - Anatomy 1
IASM (1) - Biology
IASM (1) - Biophysics
IASM (1) - Medical chemistry
IASM (2) - Information and communication technologies in healthcare
IASM (2) - Elective block 3
IASM (2) - Communication skills
IASM (2) - Physiology
IASM (2) - Medical biochemistry
IASM (3) - Pharmacology and toxicology
IASM (3) - Elective block 5
IASM (3) - Pathophysiology
IASM (3) - Pathological anatomy
IASM (3) - Introduction to clinical practice
IASM (4) - Application of biological therapy in medicine
IASM (4) - Basics of clinical pharmacology
IASM (4) - Elective block 7
IASM (4) - Dermatovenerology
IASM (4) - Nuclear medicine
IASM (4) - Radiology
IASM (4) - Internal medicine
IASM (5) - Telemedicine
IASM (5) - Surgical pathology
IASM (5) - Legal aspects in healthcare
IASM (5) - Clinical oncology
IASM (5) - Elective block 9
IASM (5) - Surgery
IASM (5) - Pediatrics
IASM (6) - Social medicine
IASM (6) - Gynecology and obstetrics
IASM (6) - Resuscitation 2
IASM (6) - Elective block 11
IASM (6) - Medical ethics
IASM (6) - Medical statistics and informatics
IASM (6) - Hygiene and ecology
IASM (6) - Epidemiology
IASM (6) - Physical medicine and rehabilitation
PHIAS (1) - Analytical chemistry
PHIAS (1) - Fundamentals of human morphology
PHIAS (1) - General and inorganic chemistry
PHIAS (1) - Pharmaceutical biology with genetics
X
прикажи:
слободне термине у салама
слободне сале
заузете термине
Име
Шифра:
АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
(опције)
Покажи/сакриј ОПЦИЈЕ за претрагу
Прикажи само МЕДИЦИНУ
Прикажи само ФАРМАЦИЈУ
Прикажи само СТОМАТОЛОГИЈУ
Прикажи само СТР. СЕСТРУ
Прикажи само СТР. ФИЗИОРЕРАПЕУТА
Прикажи само ДОКТОРСКЕ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
04.12.
2023
понедељак
АМФИТЕАТАР
09:10 - 09:55
Медицинска статистика и информатика
предавања
10:05 - 11:35
Индустријска фармација са козметологијом
предавања
11:40 - 13:10
Фармацеутска технологија 1
предавања
14:00 - 20:00
Физиологија
предавања
ВЕЛИКА САЛА
08:30 - 09:30
Хирургија 1
(II модулски тест)
II модулски тест
10:00 - 11:30
Медицинска етика
предавање и семинар
11:40 - 12:40
Медицински енглески језик
(II модулски тест)
II модулски тест
14:00 - 19:15
Патолошка физиологија
предавања
МАЛА САЛА
09:00 - 11:15
Микробиологија и имунологијa
предавања
11:30 - 13:45
Pathophysiology
Lectures
14:00 - 16:20
Увод у фармацеутску праксу
предавање и семинар
16:30 - 18:00
Фармацеутска микробиологија
предавања
18:15 - 19:45
Основи биохемије човека
предавања
АНАТОМСКА САЛА
10:00 - 13:00
General and inorganic chemistry
Lectures
ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
13:00 - 16:45
Anatomy 1
Practice
ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
13:00 - 16:45
Anatomy 1
Practice
ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
11:45 - 13:45
Фармацеутска хемија 2
(поновци)
вежбе
14:00 - 18:30
Фармацеутска технологија 1
вежбе
ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
13:00 - 19:00
Фармацеутска технологија 1
вежбе
ПЛАВА САЛА
08:00 - 12:45
Anatomy 1
Lectures
14:00 - 17:00
Pathological anatomy
Lectures
17:05 - 20:05
Legal aspects in healthcare
Lectures & Seminar
ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 10:15
Историја медицине
предавање и семинар
10:30 - 12:00
Информатика
предавања
14:00 - 17:00
Анатомија
предавања
РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
11:50 - 16:20
Медицинска хемија 1
вежбе
18:00 - 20:15
Биофармација
вежбе
ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:30 - 10:00
Биофармација
предавања
10:15 - 11:45
Медицинска хемија 1
предавања
12:00 - 12:45
Nuclear medicine
Lectures
12:55 - 14:25
Dermatovenerology
Lectures
14:35 - 16:50
Фармакокинетика
предавање и семинар
17:00 - 20:00
Општа и неорганска хемија
предавање и семинар
ЖУТА САЛА (Л) 35
16:00 - 20:00
Примарна здравствена заштита
вежбе
ЖУТА САЛА (Д) 39
11:45 - 13:15
Микробиологија и имунологијa
вежбе
17:00 - 20:00
Фармакокинетика
вежбе
ЖУТА САЛА (Д) 41
10:00 - 11:30
Surgical pathology
Lectures
11:45 - 13:15
Микробиологија и имунологијa
вежбе
13:20 - 17:50
Биофармација
вежбе
18:30 - 20:00
Фармакокинетика
вежбе
ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
08:00 - 14:00
Физиологија
вежбе
ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 14:00
Хистологија
вежбе
14:15 - 16:30
Communication skills
Lectures & Seminar
ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
08:00 - 14:00
Хистологија
вежбе
14:15 - 15:00
Surgical pathology
Practice
БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
10:00 - 13:45
Биохемија
вежбе
БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
10:00 - 13:45
Биохемија
вежбе
САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 08:45
Ортопедија и трауматологија
предавања
09:00 - 11:15
Општа физикална терапија
предавања
12:00 - 13:30
Примарна здравствена заштита
предавања
13:45 - 15:15
Медицина бола
предавања
15:20 - 19:20
Хирургија 1
предавања
РХ ЦЕНТАР
11:30 - 13:05
Општа физикална терапија
вежбе
КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
08:15 - 11:15
Dermatovenerology
Practice
САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
08:00 - 09:30
Медицинска психологија
предавања
10:20 - 11:50
Клиничка онкологија
предавања
12:00 - 15:00
Интерна медицина 2
предавања
15:15 - 16:00
Нуклеарна медицина
предавања
16:45 - 18:15
Радиологија
предавања
САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
08:00 - 10:15
Gynecology and obstetrics
Lectures
11:30 - 13:30
СП - Педијатрија
предавања
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
07:30 - 09:45
Радиологија
предавања
10:00 - 10:45
Дентална оклузија и функција вилица
предавања
11:00 - 12:30
Фиксна протетика
предавања
13:00 - 16:00
СП - Ортопедија вилица
предавања
СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
09:55 - 13:00
Радиологија
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 9
12:30 - 18:30
Фиксна протетика
вежбе
ИНСТИТУТ ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ
16:00 - 19:15
Примарна здравствена заштита
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
10:45 - 11:30
Дентална оклузија и функција вилица
вежбе
12:30 - 18:30
Фиксна протетика
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
12:30 - 18:30
Фиксна протетика
вежбе
ЦЕНТАР ЗА НМ УКЦК
12:00 - 14:15
Клиничка онкологија
вежбе
15:00 - 18:00
Nuclear medicine
Practice
ЗАВОД ЗА ХИТНУ МЕДИЦИНСКУ ПОМОЋ
13:45 - 15:15
Ресусцитација 2
предавања
РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА ИНСТ
08:00 - 14:00
Физиологија
вежбе
JUST GYM (КАРАЂОРЂЕВА 29)
08:00 - 11:00
Физичко васпитање
практична настава
05.12.
2023
уторак
АМФИТЕАТАР
08:00 - 12:45
Анатомија 1
предавања
15:40 - 19:00
Аналитичка хемија
предавања
ВЕЛИКА САЛА
08:00 - 08:45
Фармацеутска биологија са генетиком
предавања
09:30 - 11:00
Медицинска хемија 2
предавања
11:10 - 13:25
Имунологија
предавања
15:35 - 17:50
Клиничка фармација 3
предавање и семинар
18:10 - 21:00
Фармацеутска етика са историјом фармације
предавање и семинар
МАЛА САЛА
08:00 - 09:30
Броматологија
предавања
09:45 - 11:15
Pharmacology and toxicology
Lectures
11:25 - 12:55
Radiology
Lectures
13:00 - 13:45
Здравствени менаџмент
предавања
14:00 - 15:30
Здравствени менаџмент
предавање и ПБЛ
15:35 - 17:35
Хемија
завршни тест
18:00 - 18:30
Предавање
(ИАСФ - радионица)
предавања
АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 09:30
Инфективне болести
предавања
11:50 - 16:20
Броматологија
вежбе
16:30 - 18:30
Клиничка биомеханика
(надокнада наставе)
предавања
ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
09:35 - 11:50
Броматологија
вежбе
14:00 - 17:45
Anatomy 1
Practice
ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
09:35 - 11:50
Броматологија
вежбе
13:00 - 13:55
Одбрана мастер рада
одбрана
14:00 - 17:45
Anatomy 1
Practice
ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
09:35 - 14:20
Индустријска фармација са козметологијом
вежбе
ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
09:35 - 16:00
Индустријска фармација са козметологијом
вежбе
18:30 - 21:00
Предавање
(ИАСФ - радионица)
вежбе
ПЛАВА САЛА
08:00 - 10:15
Pediatrics
Lectures
11:30 - 13:45
Medical English language
Lectures
14:00 - 17:15
Hygiene and ecology
Lectures
17:30 - 19:00
Hygiene and ecology
Practice
КПР
12:15 - 13:00
Одбрана мастер рада
одбрана
ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 11:00
Analytical chemistry
Lectures
11:10 - 12:50
Telemedicine
Lectures & Seminar
13:00 - 14:30
Фармакологија и токсикологија
предавања
14:45 - 20:00
Фармакологија и токсикологија
вежбе
РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
09:00 - 10:30
Medical statistics and informatics
Lectures & Practice
10:45 - 13:45
Медицинска хемија 1
вежбе
15:00 - 21:00
Медицинска статистика и информатика
вежбе
ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 10:30
Органска хемија 2
предавања
11:10 - 12:40
Статистика у фармацији
предавања
ЖУТА САЛА (Л) 35
09:00 - 13:30
Фармацеутска биологија са генетиком
вежбе
13:35 - 16:35
Имунологија
вежбе
17:15 - 20:15
Информатика
вежбе
ЖУТА САЛА (Л) 36
11:50 - 16:20
Броматологија
вежбе
17:15 - 20:15
Информатика
вежбе
ЖУТА САЛА (Л) 37
09:00 - 13:30
Фармацеутска биологија са генетиком
вежбе
13:35 - 16:35
Имунологија
вежбе
17:15 - 20:15
Информатика
вежбе
ЖУТА САЛА (Д) 39
08:00 - 11:00
Фармакокинетика
вежбе
11:15 - 12:45
Фармацеутска биологија са генетиком
вежбе
14:45 - 17:45
Социјална медицина
вежбе
ЖУТА САЛА (Д) 40
08:00 - 12:00
СП - Радиологија
предавања
ЖУТА САЛА (Д) 41
08:00 - 11:00
Фармакокинетика
вежбе
13:35 - 18:05
Имунологија
вежбе
ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
08:00 - 14:45
Патолошка физиологија
семинар
17:30 - 21:15
Биохемија
вежбе
ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 14:45
Патолошка физиологија
вежбе
15:00 - 18:00
Pharmacology and toxicology
Practice
ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
08:00 - 14:45
Патолошка физиологија
вежбе
15:00 - 18:00
Pharmacology and toxicology
Practice
БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
08:00 - 14:40
Патолошка физиологија
семинар
17:30 - 21:15
Биохемија
вежбе
БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
08:00 - 14:40
Патолошка физиологија
семинар
14:45 - 17:45
Physiology
Lectures
18:00 - 21:00
Physiology
Practice
САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 09:30
Социјална медицина и здравствено осигурање
предавања
09:45 - 11:15
Социјална медицина
предавања
13:30 - 17:15
Биохемија
предавања
КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
10:00 - 11:30
Инфективне болести
вежбе
ИНТЕРНА КЛИНИКА
08:00 - 15:15
Интерна медицина 2
вежбе
09:00 - 10:30
Клиничка пропедевтика
вежбе
ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
09:00 - 13:40
Медицинска психологија
вежбе
КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:30 - 12:15
Хирургија 1
вежбе
САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
10:00 - 11:00
Стручни састанак КЦ
састанак
11:30 - 14:30
Ургентна медицина
предавања
14:40 - 16:55
Педијатрија
предавања
17:00 - 19:30
Интерна медицина 2
предавања
САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
11:30 - 13:30
СП - Педијатрија
предавања
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
08:30 - 09:00
Гнатологија
(II модулски тест)
II модулски тест
09:15 - 10:00
Рестауративна одонтологија 2
предавања
10:00 - 11:30
Гнатологија
предавања
14:00 - 16:00
Максилофацијална хирургија
предавања
СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
11:30 - 15:00
Гнатологија
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 9
16:00 - 19:00
Максилофацијална хирургија
вежбе
ИНСТИТУТ ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ
10:00 - 13:00
Социјална медицина и здравствено осигурање
вежбе
14:45 - 17:45
Социјална медицина
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
10:00 - 16:00
Рестауративна одонтологија 2 - стручна пракса
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
10:00 - 16:00
Рестауративна одонтологија 2 - стручна пракса
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 13
10:00 - 16:00
Рестауративна одонтологија 2 - стручна пракса
вежбе
ЦЕНТАР ЗА НМ УКЦК
12:00 - 16:30
Радиологија
вежбе
15:00 - 21:00
Radiology
Lectures
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 10
16:00 - 19:00
Максилофацијална хирургија
вежбе
JUST GYM (КАРАЂОРЂЕВА 29)
11:00 - 11:45
Физичко васпитање
практична настава
12:00 - 15:00
Физичко васпитање
практична настава
06.12.
2023
среда
АМФИТЕАТАР
08:00 - 11:15
Патолошка анатомија
предавања
12:00 - 15:00
Стручни састанак
Резервисани термин
16:00 - 18:00
Стручни састанак
(ИФМСА)
састанак
ВЕЛИКА САЛА
08:00 - 09:45
Основи патолошке физиологије човека
предавања
09:50 - 12:50
Хигијена и екологија
предавања
13:10 - 14:10
Биофармација
(II наставни колоквијум)
наставни колоквијум
16:00 - 17:00
Биохемија
(II модулски тест)
II модулски тест
17:05 - 18:35
Фармакологија 2
предавања
18:45 - 19:45
Стручни састанак
(ЦСНИРС - Тема: Претрага литературе)
састанак
МАЛА САЛА
08:00 - 10:30
Медицинска рехабилитација II
предавања
10:40 - 12:55
Клиничка фармација 1
предавања
13:00 - 14:30
Pharmaceutical biology with genetics
Lectures
15:00 - 16:30
Физиологија
предавања
17:30 - 18:15
Биохемија
предавања
АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 10:55
Клиничка биомеханика
предавања
11:00 - 12:30
Physical medicine and rehabilitation
Lectures
13:50 - 16:55
Хигијена и екологија
вежбе
17:00 - 20:00
Општа и неорганска хемија
вежбе
ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
08:00 - 19:30
Анатомија 1
вежбе
ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
08:00 - 19:30
Анатомија 1
вежбе
ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
10:00 - 16:00
Органска хемија 2
вежбе
17:00 - 18:30
Хигијена и екологија
вежбе
ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
10:00 - 16:00
Органска хемија 2
вежбе
16:15 - 19:15
Општа и неорганска хемија
вежбе
ПЛАВА САЛА
08:00 - 11:45
Biology
Lectures
12:05 - 12:30
Веће семестара (Фармација)
Веће
13:00 - 13:25
Веће семестара (Медицина)
Веће
14:10 - 14:55
Biology
Lectures
15:00 - 18:00
Biology
Practice
ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 11:00
Медицинска хемија 2
вежбе
11:15 - 14:30
Хистологија и цитологија са ембриологијом
предавања
14:40 - 20:40
Клиничка биомеханика
вежбе
РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
11:10 - 21:40
Статистика у фармацији
вежбе
ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 09:30
Основи физичке хемије
предавања
09:35 - 10:20
Основи физичке хемије
семинар
10:30 - 13:45
Енглески језик
предавање и ПБЛ
13:50 - 18:30
Хигијена и екологија
вежбе
ЖУТА САЛА (Л) 35
15:00 - 16:30
Основи физичке хемије
вежбе
16:40 - 21:10
Фармацеутска микробиологија
вежбе
ЖУТА САЛА (Л) 36
07:30 - 12:00
Клиничка фармација 3
вежбе
15:00 - 16:30
Основи физичке хемије
вежбе
ЖУТА САЛА (Л) 37
08:45 - 10:20
Увод у клиничку праксу
испит
10:30 - 15:00
Основи физичке хемије
вежбе
15:10 - 21:10
Фармацеутска микробиологија
вежбе
ЖУТА САЛА (Д) 39
09:50 - 14:20
Медицинска хемија 1
вежбе
15:00 - 19:30
Биофармација
вежбе
ЖУТА САЛА (Д) 40
07:30 - 10:25
Клиничка фармација 3
вежбе
10:30 - 15:00
Увод у фармацеутску праксу
вежбе
15:15 - 16:50
Pharmaceutical biology with genetics
Practice
ЖУТА САЛА (Д) 41
07:30 - 10:25
Клиничка фармација 3
вежбе
10:30 - 16:30
Увод у фармацеутску праксу
вежбе
ИНСТИТУТИ ФМН
11:05 - 12:00
Орална патологија
испит
ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
08:00 - 15:15
Физиологија
вежбе
15:30 - 20:00
Pathophysiology
Practice
ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 12:30
Pathological anatomy
Practice
12:45 - 20:15
Pathophysiology
Practice
ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
08:00 - 14:40
Pathological anatomy
Practice
14:45 - 18:00
Хистологија и цитологија са ембриологијом
вежбе
БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
08:00 - 15:15
Физиологија
вежбе
БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
08:00 - 12:45
Физиологија
вежбе
13:00 - 16:00
Medical biochemistry
Lectures
16:15 - 20:00
Medical biochemistry
Practice
САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 11:00
Педијатрија
предавања
12:15 - 13:45
Основи радиологије и онкологије
предавања
14:00 - 19:00
Surgery
Lectures
ИНТЕРНА КЛИНИКА
10:00 - 11:30
Ургентна медицина
вежбе
10:45 - 12:15
Интерна медицина са негом
вежбе
12:00 - 15:00
Интерна медицина са педијатријом
вежбе
16:00 - 18:15
Internal medicine
Practice
КЛИНИКА ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
11:30 - 15:00
Педијатрија
вежбе
РХ ЦЕНТАР
11:00 - 14:30
Медицинска рехабилитација II
вежбе
13:00 - 14:30
Physical medicine and rehabilitation
Practice
САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
07:30 - 10:00
Интерна медицина са негом
предавања
10:15 - 15:30
Internal medicine
Lectures
САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
08:00 - 11:30
Интерна медицина са педијатријом
предавања
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
09:00 - 09:45
Клиничка ендодонција
предавања
10:00 - 10:45
Болести зуба-претклиника
предавања
11:00 - 13:15
Орална хирургија
предавања
СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
11:00 - 17:00
Болести зуба-претклиника
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 9
13:15 - 17:00
Орална хирургија
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
10:00 - 16:00
Клиничка ендодонција
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
10:00 - 16:00
Клиничка ендодонција
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 13
10:00 - 16:00
Клиничка ендодонција
вежбе
ЦЕНТАР ЗА НМ УКЦК
11:00 - 16:15
Нуклеарна медицина
вежбе
КЛИНИКА ЗА ОРТОПЕДИЈУ И ТРАУМАТОЛОГИЈУ
11:30 - 13:00
Ортопедија и трауматологија
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 10
13:15 - 17:00
Орална хирургија
вежбе
07.12.
2023
четвртак
АМФИТЕАТАР
08:00 - 12:30
Биофизика
предавања
12:35 - 14:35
Увод у фармацеутску технологију
испит
14:40 - 16:55
Предавање
Резервисани термин
17:00 - 19:15
Медицински енглески језик
предавања
ВЕЛИКА САЛА
10:00 - 12:15
Патолошка анатомија
предавања
12:40 - 14:55
Фармацеутска хемија 2
предавање и семинар
15:30 - 16:30
Радиологија
(II модулски тест)
II модулски тест
МАЛА САЛА
08:00 - 09:30
Aнатомија
предавања
09:45 - 11:15
Хистологија
предавања
12:00 - 14:15
Information and communication technologies in healthcare
Lectures & Seminar
14:30 - 19:00
Предавање
Резервисани термин
АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 11:00
Фармакологија 2
вежбе
11:15 - 16:30
Епидемиологија
вежбе
17:35 - 20:00
Општа и неорганска хемија
вежбе
ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
09:45 - 11:15
Дентална анатомија
вежбе
11:30 - 17:45
Aнатомија
вежбе
ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
09:45 - 11:15
Дентална анатомија
вежбе
11:30 - 17:45
Aнатомија
вежбе
ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
08:00 - 14:00
Аналитичка хемија
вежбе
16:00 - 17:30
Fundamentals of human morphology
Practice
ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
08:00 - 14:00
Аналитичка хемија
вежбе
14:15 - 15:45
Analytical chemistry
Practice
16:45 - 19:15
Општа и неорганска хемија
вежбе
ХОЛ ДЕКАНАТА
09:35 - 10:50
Микробиологија и имунологија
(Зелена сала)
испит
ПЛАВА САЛА
08:00 - 11:00
Biology
Practice
11:15 - 12:45
Fundamentals of human morphology
Lectures
14:00 - 16:15
History of medicine
Lectures
16:30 - 19:30
Предавање
Резервисани термин
ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 09:30
Дентална анатомија
предавања
09:35 - 10:55
Клиничка имунологија
испит
11:00 - 12:30
Народно здравље
предавања
12:35 - 15:35
Народно здравље
вежбе
15:45 - 17:15
Social medicine
Lectures
17:25 - 18:10
Social medicine
Practice
РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
10:15 - 13:15
Фармаковигиланца
вежбе
ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 10:15
Фармаковигиланца
предавање и семинар
10:20 - 14:40
Предавање
Резервисани термин
14:45 - 17:00
Фармакоепидемиологија
предавање и семинар
17:10 - 19:10
Клиничка биомеханика
(надокнада наставе)
предавања
ЖУТА САЛА (Л) 35
10:15 - 14:45
Фармаковигиланца
вежбе
15:00 - 17:15
Броматологија
вежбе
ЖУТА САЛА (Л) 36
17:00 - 20:00
Фармакоепидемиологија
вежбе
ЖУТА САЛА (Л) 37
10:15 - 13:15
Фармаковигиланца
вежбе
ЖУТА САЛА (Д) 39
08:00 - 11:00
Фармакологија 2
вежбе
17:00 - 21:30
Фармакоепидемиологија
вежбе
ЖУТА САЛА (Д) 40
08:00 - 11:00
Медицинска хемија 2
вежбе
12:35 - 17:15
Биофармација
вежбе
17:20 - 20:20
Фармакоепидемиологија
вежбе
ЖУТА САЛА (Д) 41
08:00 - 12:30
Фармакологија 2
вежбе
12:45 - 14:50
Introduction to clinical practice
Lectures & Seminar
ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
08:00 - 17:30
Физиологија
семинар
ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 12:30
Основи биохемије човека
вежбе
12:45 - 20:00
Патолошка анатомија
вежбе
ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
12:45 - 20:00
Патолошка анатомија
вежбе
БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
08:00 - 17:30
Физиологија
семинар
БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
08:00 - 14:15
Физиологија
семинар
14:30 - 20:30
Основи биохемије човека
вежбе
САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 09:30
Епидемиологија
предавања
09:45 - 12:00
Клиничка физикална терапија II
предавања
12:15 - 13:45
Clinical oncology
Lectures
КЛИНИКА ЗА НЕУРОЛОГИЈУ
12:00 - 13:45
Неурологија
вежбе
ИНТЕРНА КЛИНИКА
08:00 - 15:15
Интерна медицина 2
вежбе
16:00 - 18:15
Internal medicine
Practice
КЛИНИКА ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
10:00 - 15:00
Педијатрија
вежбе
РХ ЦЕНТАР
11:00 - 13:00
Медицинска рехабилитација II
испит
13:00 - 14:30
Клиничка физикална терапија II
вежбе
15:00 - 18:00
Медицина бола
вежбе
КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
09:00 - 10:30
Хирургија 1
поправни модулски тест
10:35 - 11:35
Хирургија 1
полагање активности
11:40 - 12:40
Хирургија 1
(по старом програму)
завршни тест
12:45 - 13:10
Хирургија 1
извлачење комисија
15:30 - 19:15
Хирургија 1
вежбе
САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
08:30 - 09:15
Оториноларингологија
испит
08:30 - 09:30
Оториноларингологија
испит
08:30 - 10:20
Оториноларингологија
полагање активности и поправни мод. тестови
10:25 - 10:40
Оториноларингологија
извлачење комисија
10:45 - 11:30
Неурологија
предавања
САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
11:30 - 13:30
СП - Педијатрија
предавања
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
08:00 - 09:00
Ортопедија вилица
(II модулски тест)
II модулски тест
09:00 - 10:30
Ортопедија вилица
предавања
10:30 - 12:00
Орална медицина
предавања
14:15 - 17:00
СП - Ортопедија вилица
предавања
17:00 - 18:00
Орална медицина
(II модулски тест)
II модулски тест
СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
10:30 - 16:30
Ортопедија вилица
вежбе
ИНСТИТУТ ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ
10:45 - 15:30
Епидемиологија
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
10:30 - 16:30
Ортопедија вилица
вежбе
ЦЕНТАР ЗА ПАТОЛОШКО АНАТОМСКУ ДИЈАГНОСТИКУ
07:30 - 10:00
Патолошка анатомија
вежбе
ЦЕНТАР ЗА НМ УКЦК
12:00 - 14:15
Клиничка онкологија
вежбе
14:30 - 17:30
Clinical oncology
Practice
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 10
12:00 - 15:00
Орална медицина
вежбе
ЗАВОД ЗА ХИТНУ МЕДИЦИНСКУ ПОМОЋ
13:30 - 14:00
Resuscitation 2
Lectures & Practice
16:15 - 20:00
Ресусцитација 2
вежбе
08.12.
2023
петак
АМФИТЕАТАР
08:00 - 20:00
Стручни састанак
("Карцином дојке" )
састанак
ВЕЛИКА САЛА
08:00 - 09:30
Основи морфологије човека
предавање и семинар
14:00 - 15:00
Хигијена и екологија
(II модулски тест)
II модулски тест
МАЛА САЛА
08:00 - 15:15
Биофизика
вежбе
АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 08:45
Статистика у фармацији
ДОН
09:00 - 12:05
Хигијена и екологија
вежбе
12:10 - 14:25
Медицина заснована на доказима
предавање, вежбе
14:30 - 15:15
Хигијена са епидемиологијом
предавања
15:30 - 18:30
Хигијена са епидемиологијом
вежбе
ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
09:00 - 10:30
Хигијена и екологија
вежбе
13:00 - 15:15
Анатомија
вежбе
ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
13:00 - 15:15
Анатомија
вежбе
ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
08:00 - 13:00
Фармацеутска хемија 2
вежбе
13:15 - 16:15
Медицинска хемија 2
усмени испит
ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
12:45 - 14:15
General and inorganic chemistry
Practice
ПЛАВА САЛА
08:00 - 11:00
Biology
Practice
11:15 - 12:45
Epidemiology
Lectures
13:00 - 13:45
Epidemiology
Practice
14:00 - 15:30
Medical ethics
Lectures
15:45 - 18:45
Предавање
Резервисани термин
ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 15:15
Биофизика
вежбе
15:20 - 17:35
Биофизика
предавања
17:45 - 20:00
Биофизика
вежбе
РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
08:00 - 13:55
Фармацеутска хемија 2
вежбе
14:10 - 17:10
Статистика у фармацији
(II модулски тест)
II модулски тест
ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 10:30
Кинезитерапијске технике
предавања
10:45 - 14:50
Предавање
Резервисани термин
15:00 - 17:15
Basics of clinical pharmacology
Lectures & Seminar
17:30 - 19:45
Предавање
Резервисани термин
ЖУТА САЛА (Л) 35
09:35 - 12:35
Клиничка фармација 1
вежбе
12:45 - 13:30
Прва помоћ
испит
14:10 - 17:10
Статистика у фармацији
(II модулски тест)
II модулски тест
ЖУТА САЛА (Л) 36
09:35 - 14:05
Клиничка фармација 1
вежбе
14:10 - 17:10
Статистика у фармацији
(II модулски тест)
II модулски тест
ЖУТА САЛА (Л) 37
09:35 - 12:35
Клиничка фармација 1
вежбе
12:40 - 14:05
Предавање
(Pharmacovigilance)
предавања
14:10 - 17:10
Статистика у фармацији
(II модулски тест)
II модулски тест
ЖУТА САЛА (Д) 39
10:00 - 16:00
Основи морфологије човека
вежбе
17:45 - 20:00
Биофизика
вежбе
ЖУТА САЛА (Д) 40
08:00 - 11:00
Медицинска хемија 2
вежбе
11:10 - 12:10
Нутритивни суплементи
испит
ЖУТА САЛА (Д) 41
10:00 - 14:30
Основи морфологије човека
вежбе
ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
08:00 - 11:45
Биохемија
вежбе
13:00 - 17:50
Основи патолошке физиологије човека
вежбе
18:00 - 19:30
Основи патолошке физиологије човека
вежбе
ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 10:15
Патолошка анатомија
вежбе
10:45 - 12:15
Патолошка анатомија
семинар
13:00 - 19:30
Основи патолошке физиологије човека
вежбе
ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
08:00 - 10:15
Патолошка анатомија
вежбе
10:45 - 19:45
Патолошка анатомија
семинар
БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
08:00 - 15:45
Биохемија
вежбе
16:00 - 19:00
Патолошка анатомија
семинар
БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
08:00 - 15:45
Биохемија
вежбе
16:00 - 18:15
Medical biochemistry
Lectures & Practice
САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 09:25
Спортска фармација
предавања
09:30 - 12:00
Психијатрија са негом
предавања
13:00 - 13:45
Оториноларингологија
предавања
14:00 - 14:45
Офталмологија
предавања
18:35 - 19:20
Спортска фармација
семинар
ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
12:15 - 13:00
Психијатрија са негом
вежбе
КЛИНИКА ЗА ОТОРИНОЛАРИНГОЛОЛГИЈУ
15:00 - 15:45
Оториноларингологија
вежбе
КЛИНИКА ЗА ОФТАЛМОЛОГИЈУ
15:00 - 17:00
Офталмологија
вежбе
КЛИНИКА ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
10:00 - 15:00
Педијатрија
вежбе
13:15 - 14:00
Педијатрија са негом
вежбе
РХ ЦЕНТАР
11:00 - 13:00
Општа физикална терапија
испит
11:00 - 14:30
Кинезитерапијске технике
вежбе
КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:30 - 12:15
Хирургија 1
вежбе
КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
09:45 - 14:00
Дерматовенерологија
вежбе
14:00 - 14:45
Dermatovenerology
Practice
САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
08:00 - 09:30
Дерматовенерологија
предавања
10:00 - 12:30
Педијатрија са негом
предавања
САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
11:30 - 13:30
СП - Педијатрија
предавања
15:00 - 18:00
Основи радиологије и онкологије
вежбе
КЛИНИКА ЗА ПСИХИЈАТРИЈУ (ПОЛИКЛИНИЧКИ - АМБУЛАНТНИ ДЕО)
10:00 - 11:30
Неурологија и психијатрија
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
08:00 - 09:30
Неурологија и психијатрија
предавања
09:30 - 11:45
Мобилна протетика
предавања
12:00 - 15:00
СП - Протетика
предавања
15:10 - 15:40
Орална хирургија
(II модулски тест)
II модулски тест
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
12:00 - 15:00
Мобилна протетика
вежбе
СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
12:00 - 15:00
Мобилна протетика
вежбе
ЦЕНТАР ЗА ПАТОЛОШКО АНАТОМСКУ ДИЈАГНОСТИКУ
07:30 - 10:00
Патолошка анатомија
вежбе
ЦЕНТАР ЗА НМ УКЦК
12:00 - 18:00
Радиологија
вежбе
ПАТОХИСТ. ВЕЖБАОНИЦА БР. 27
11:10 - 17:10
Спортска фармација
вежбе
РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА ИНСТ
11:10 - 15:40
Спортска фармација
вежбе
КАНЦЕЛАРИЈА БР. 32
12:00 - 12:20
Економика у здравству
испит
12:25 - 12:35
Здравствени менаџмент
испит
12:40 - 12:55
Социјална медицина и здравствено осигурање
испит
13:00 - 14:00
Социјална медицина
испит
09.12.
2023
субота
АМФИТЕАТАР
10:00 - 14:00
Стручни састанак
(Свечана академија)
састанак
10.12.
2023
недеља
АМФИТЕАТАР
10:00 - 14:00
Статистичке методе у биомедицинским истраживањима
предавања
МАЛА САЛА
10:00 - 14:00
Неуронауке
предавање и СИР
АНАТОМСКА САЛА
10:00 - 14:00
Предавање
(Маркетинг)
предавања
ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
10:00 - 16:00
Истраживање у фармацији
предавање и СИР
ПЛАВА САЛА
10:00 - 14:00
Клиничка и експериментална хирургија
предавање и СИР
КПР
10:00 - 16:00
Експериментална и клиничка интерна медицина
предавање и СИР
ЗЕЛЕНА САЛА
10:00 - 14:00
Превентивна медицина
предавање и СИР
ФАРМАКОЛОШКА САЛА
10:00 - 14:00
Клиничка и експериментална фармакологија
предавање и СИР
ЖУТА САЛА (Л) 36
14:00 - 20:00
Статистичке методе у биомедицинским истраживањима
вежбе
ЖУТА САЛА (Д) 39
10:00 - 14:00
Хумана репродукција и развој
предавање и СИР
ЖУТА САЛА (Д) 41
10:00 - 14:00
Онкологија
предавање и СИР
ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
11:00 - 16:00
Експериментална и примењена физиологија са спортском медицином
предавање и СИР