Учитавање...

ПРЕТРАЖИ :
(одабиром опција)


по сали
по дану
по датуму
за период
     од до
 -  X

по недељи у блоку
по часу
по типу наставе
по програму / блоку
X
по предмету / састанку


прикажи:

 

 

 

 



Покажи/сакриј опције   АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
  (опције)


 



27.05.
2019
понедељак

АМФИТЕАТАР
13:00 - 17:00Микробиологија и имунологија предавања
 

ВЕЛИКА САЛА
13:00 - 14:30Хумана генетика предавања
 
14:35 - 17:00Анатомија 2 предавања
 
17:15 - 20:15Фармакологија и токсикологија предавања
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
17:15 - 19:30Анатомија 2 вежбе
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
17:15 - 19:30Анатомија 2 вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
10:00 - 12:00Медицинска хемија испит
 

САЛА 8. СПРАТ КЦ
08:00 - 11:00Ургентна стања у медицини-стручна пракса предавања
 
11:30 - 13:00Судска медицина предавања
 
15:00 - 19:00Хирургија 2 предавања
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
12:00 - 14:30Инфективне болести предавања
 

КЛИНИКА ЗА ОРТОПЕДИЈУ И ТРАУМАТОЛОГИЈУ
09:00 - 15:00Хирургија 2 испит [усмени испит]
 
28.05.
2019
уторак

АМФИТЕАТАР
12:45 - 17:15Хистологија и ембриологија предавања
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
08:00 - 12:30Анатомија 2 вежбе
 
17:30 - 19:45Анатомија 2 вежбе
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
08:00 - 12:30Анатомија 2 вежбе
 
17:30 - 19:45Анатомија 2 вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
08:00 - 11:45Микробиологија и имунологија вежбе
 
15:30 - 20:15Фармакологија и токсикологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
08:00 - 11:45Микробиологија и имунологија вежбе
 
15:30 - 20:15Фармакологија и токсикологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
08:00 - 11:45Микробиологија и имунологија вежбе
 
15:30 - 20:15Фармакологија и токсикологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
08:00 - 11:45Микробиологија и имунологија вежбе
 
15:30 - 20:15Фармакологија и токсикологија вежбе
 

САЛА 8. СПРАТ КЦ
12:30 - 14:45Офталмологија предавања
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
10:45 - 15:20Инфективне болести вежбе
 

ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
10:45 - 15:20Психијатрија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:30 - 11:30Хирургија 2 вежбе
 
16:30 - 19:30Хирургија 2 вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
08:00 - 10:30Психијатрија предавања
 
12:30 - 15:00Интерна медицина 1 предавања
 

КЛИНИКА ЗА ОРТОПЕДИЈУ И ТРАУМАТОЛОГИЈУ
09:00 - 15:00Хирургија 2 испит [усмени испит]
 
29.05.
2019
среда

АМФИТЕАТАР
08:00 - 10:30Гинекологија и акушерство предавања
 
15:15 - 17:30Вештина комуникације (са информационим технологијама) предавања
 
17:35 - 20:35Вештина комуникације (са информационим технологијама) вежбе
 

ВЕЛИКА САЛА
13:15 - 14:45Основи онкологије предавања
 

АНАТОМСКА САЛА
17:35 - 20:35Вештина комуникације (са информационим технологијама) вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
08:00 - 11:55Микробиологија и имунологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
08:00 - 11:55Микробиологија и имунологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
08:00 - 11:55Микробиологија и имунологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
08:00 - 11:55Микробиологија и имунологија вежбе
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
09:00 - 18:00Хистологија и ембриологија вежбе
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
09:00 - 18:00Хистологија и ембриологија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
10:45 - 13:00Инфективне болести вежбе
 

КЛИНИКА ЗА НЕУРОЛОГИЈУ
10:45 - 13:00Неурологија вежбе
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
09:00 - 14:00Интерна медицина 1 вежбе
 

ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
10:45 - 13:00Психијатрија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:30 - 11:30Хирургија 2 вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
08:00 - 10:30Неурологија предавања
 
12:15 - 13:45Ресусцитација 1 предавања
 
14:00 - 15:30Тропске болести предавања
 
15:35 - 16:15Тропске болести семинар
 

ГИНЕКОЛОШКО АКУШЕРСКА КЛИНИКА
11:00 - 20:00Гинекологија и акушерство вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОРТОПЕДИЈУ И ТРАУМАТОЛОГИЈУ
09:00 - 15:00Хирургија 2 испит [усмени испит]
 

ЗАВОД ЗА ХИТНУ МЕДИЦИНСКУ ПОМОЋ
15:00 - 19:00Ресусцитација 1 вежбе
 
30.05.
2019
четвртак

АМФИТЕАТАР
08:00 - 11:00Гинекологија и акушерство-стручна пракса предавања
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
10:00 - 13:05Клиничка имунологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
10:00 - 13:05Клиничка имунологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
10:00 - 13:05Клиничка имунологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
10:00 - 13:05Клиничка имунологија вежбе
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 14:00Хистологија и ембриологија вежбе
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
08:00 - 14:00Хистологија и ембриологија вежбе
 

САЛА 8. СПРАТ КЦ
08:00 - 10:15Оториноларингологија предавања
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
09:30 - 14:05Инфективне болести вежбе
 

КЛИНИКА ЗА НЕУРОЛОГИЈУ
09:30 - 14:05Неурологија вежбе
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
10:30 - 19:30Ургентна стања у медицини-стручна пракса вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОТОРИНОЛАРИНГОЛОЛГИЈУ
10:30 - 19:00Оториноларингологија вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
09:30 - 14:05Физикална медицина и рехабилитација вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
07:30 - 09:00Физикална медицина и рехабилитација предавања
 
15:30 - 18:00Интерна медицина 1 предавања
 

КЛИНИКА ЗА ОРТОПЕДИЈУ И ТРАУМАТОЛОГИЈУ
09:00 - 15:00Хирургија 2 испит [усмени испит]
 
31.05.
2019
петак

АМФИТЕАТАР
14:00 - 15:00Тропске болести I модулски тест
 

ВЕЛИКА САЛА
14:00 - 15:00Тропске болести I модулски тест
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
15:40 - 18:40Хумана генетика вежбе
 

ЗЕЛЕНА САЛА
09:40 - 18:40Хумана генетика вежбе
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
09:00 - 14:00Интерна медицина 1 вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОТОРИНОЛАРИНГОЛОЛГИЈУ
08:00 - 15:00Оториноларингологија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОФТАЛМОЛОГИЈУ
08:00 - 19:00Офталмологија вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
08:00 - 11:05Физикална медицина и рехабилитација вежбе
 

ЦЕНТАР ЗА ПАТОЛОШКО АНАТОМСКУ ДИЈАГНОСТИКУ
07:30 - 20:00Судска медицина вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОРТОПЕДИЈУ И ТРАУМАТОЛОГИЈУ
09:00 - 15:00Хирургија 2 испит [усмени испит]
 
03.06.
2019
понедељак

АМФИТЕАТАР
09:15 - 10:15Инфективне болести III модулски тест
 
15:40 - 16:40Ургентна стања у медицини-стручна пракса II модулски тест
 

ВЕЛИКА САЛА
09:30 - 10:30Хистологија и ембриологија III модулски тест
 
10:45 - 11:45Основи онкологије III модулски тест
 
12:00 - 13:00Клиничка имунологија II модулски тест
 
13:15 - 14:15Офталмологија II модулски тест
 

МАЛА САЛА
09:30 - 10:30Хистологија и ембриологија III модулски тест
 
10:45 - 11:45Основи онкологије III модулски тест
 
12:00 - 13:00Клиничка имунологија II модулски тест
 
13:15 - 14:15Офталмологија II модулски тест
 
15:40 - 16:40Ургентна стања у медицини-стручна пракса II модулски тест
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
09:15 - 10:15Инфективне болести III модулски тест
 
15:40 - 16:40Ургентна стања у медицини-стручна пракса II модулски тест
 
04.06.
2019
уторак

МАЛА САЛА
09:00 - 10:55Анатомија 1 испит
 

АНАТОМСКА САЛА
09:00 - 11:00Хирургија 1 поправни мод. тестови и извлачење комисије за испит
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
09:00 - 20:00Хирургија 1 испит [завршна провера вештина и усмени испит]
 
05.06.
2019
среда

АМФИТЕАТАР
13:15 - 15:15Завршни рад испит [завршни тест и извлачење комисија]
 

МАЛА САЛА
09:00 - 11:00Физиологија испит
 
11:15 - 13:15Хигијена и екологија испит
 
13:20 - 15:20Патолошка анатомија испит
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
10:30 - 14:00Хигијена и екологија
(по старом програму)
практични испит
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
10:30 - 14:00Хигијена и екологија
(по старом програму)
практични испит
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
09:00 - 20:00Хирургија 1 испит [завршна провера вештина и усмени испит]
 
06.06.
2019
четвртак

МАЛА САЛА
09:00 - 11:00Медицинска хемија испит
 

ЗЕЛЕНА САЛА
09:00 - 11:00Социјална медицина испит
 
07.06.
2019
петак

АМФИТЕАТАР
13:15 - 14:15Неурологија II модулски тест
 
14:30 - 15:30Гинекологија и акушерство II модулски тест
 
15:45 - 16:45Оториноларингологија II модулски тест
 

ВЕЛИКА САЛА
09:30 - 10:30Вештина комуникације (са информационим технологијама) III модулски тест
 
10:45 - 11:45Хумана генетика III модулски тест
 
12:00 - 13:00Фармакологија и токсикологија III модулски тест
 
13:15 - 14:15Неурологија II модулски тест
 

МАЛА САЛА
09:30 - 10:30Вештина комуникације (са информационим технологијама) III модулски тест
 
10:45 - 11:45Хумана генетика III модулски тест
 
12:00 - 13:00Фармакологија и токсикологија III модулски тест
 
14:30 - 15:30Гинекологија и акушерство II модулски тест
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
15:45 - 16:45Оториноларингологија II модулски тест
 
10.06.
2019
понедељак

АМФИТЕАТАР
13:00 - 14:00Интерна медицина 1 III модулски тест
 
14:15 - 15:15Психијатрија III модулски тест
 
17:45 - 18:45Хирургија 2 II модулски тест
 

ВЕЛИКА САЛА
09:15 - 10:15Анатомија 2 III модулски тест
 
10:30 - 11:30Микробиологија и имунологија III модулски тест
 

МАЛА САЛА
09:15 - 10:15Анатомија 2 III модулски тест
 
10:30 - 11:30Микробиологија и имунологија III модулски тест
 

КПР
09:00 - 11:00Ресусцитација 2 испит
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
13:00 - 14:00Интерна медицина 1 III модулски тест
 
14:15 - 15:15Психијатрија III модулски тест
 
17:45 - 18:45Хирургија 2 II модулски тест
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
13:00 - 18:00Хирургија 1
(по старом програму)
тест
 
11.06.
2019
уторак

АМФИТЕАТАР
11:00 - 12:00Судска медицина I модулски тест
 

МАЛА САЛА
11:00 - 12:00Судска медицина I модулски тест
 

АНАТОМСКА САЛА
09:00 - 11:00Енглески језик испит
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
11:00 - 12:00Судска медицина I модулски тест
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:30 - 14:00Хирургија 1
(по старом програму)
извлачење комисија и практични испит
 

КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
09:00 - 11:00Дерматовенерологија поправни мод. тестови и извлачење комисије за испит
 
11:00 - 18:00Дерматовенерологија испит [завршна провера вештина и усмени испит]
 
12.06.
2019
среда

АМФИТЕАТАР
09:30 - 10:30Ресусцитација 1 III модулски тест
 

ВЕЛИКА САЛА
09:30 - 10:30Физикална медицина и рехабилитација III модулски тест
 

МАЛА САЛА
09:30 - 10:30Физикална медицина и рехабилитација III модулски тест
 

АНАТОМСКА САЛА
09:45 - 11:45Биохемија испит
 
12:00 - 13:15Физичко васпитање испит
 

ЗЕЛЕНА САЛА
09:00 - 11:00Патолошка физиологија испит
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
09:30 - 10:30Ресусцитација 1 III модулски тест
 
13.06.
2019
четвртак

ПЛАВА САЛА
08:00 - 13:00Хигијена и екологија
(по старом програму)
усмени испит
 

ЗЕЛЕНА САЛА
09:00 - 11:00Епидемиологија испит
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
09:00 - 11:00Биологија испит
 

САЛА БИБЛИОТЕКЕ ИНТЕРНЕ КЛИНИКЕ
10:00 - 11:00Интерна медицина
(по старом програму)
испит [извлачење комисија]
 
14.06.
2019
петак

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
09:00 - 11:00Биофизика испит
 

САЛА БИБЛИОТЕКЕ ИНТЕРНЕ КЛИНИКЕ
09:00 - 10:00Интерна медицина 1
(по старом програму)
испит [извлачење комисија]