Учитавање...

ПРЕТРАЖИ :
(одабиром опција)


по сали
по дану
по датуму
за период
     од до
 -  X

по недељи у блоку
по часу
по типу наставе
по програму / блоку
по предмету / састанку


прикажи:

 

 

 

 



Покажи/сакриј опције   АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
  (опције)


 



11.02.
2019
понедељак

АМФИТЕАТАР
13:00 - 17:00Микробиологија и имунологија предавања
 
18:30 - 20:00Инструменталне методе предавања
 

ВЕЛИКА САЛА
10:00 - 12:50Интерна медицина 2 поправни мод. тестови и извлачење комисије за испит
 
13:00 - 14:30Хумана генетика предавања
 
14:35 - 17:00Анатомија 2 предавања
 
17:15 - 20:15Фармакологија и токсикологија предавања
 

МАЛА САЛА
13:00 - 15:15Патолошка физиологија предавања
 
15:30 - 17:45Радиофармација предавање и семинар
 
19:45 - 20:30Здравствена нега предавања
 

АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 10:30Медицинска рехабилитација I предавања
 
10:45 - 13:00Хирургија са негом предавања
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
17:15 - 19:30Анатомија 2 вежбе
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
17:15 - 19:30Анатомија 2 вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
14:30 - 19:00Увод у фармацеутску технологију вежбе
 

ПЛАВА САЛА
13:00 - 14:00Завршни рад испит
 

КПР
12:00 - 15:00Клиничка и експериментална хирургија испит
 

ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 09:45Биохемија предавања
 
13:00 - 14:20Веће семестара (Стоматологија) Веће
 
14:30 - 19:00Увод у фармацеутску технологију вежбе
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
10:00 - 14:00СП - Епидемиологија предавања
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
10:00 - 13:00Хирургија 1 поправни мод. тестови и извлачење комисије за испит
 
13:00 - 14:30Увод у фармацеутску технологију предавања
 
14:35 - 16:50Фармацеутска хемија 1 предавање и семинар
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА
15:35 - 19:20Патолошка физиологија вежбе
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
15:35 - 19:20Патолошка физиологија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА
10:00 - 12:15Биохемија вежбе
 

САЛА 8. СПРАТ КЦ
08:00 - 11:00Ургентна стања у медицини-стручна пракса предавања
 
11:30 - 13:00Судска медицина предавања
 
15:00 - 19:00Хирургија 2 предавања
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
14:00 - 20:00Интерна медицина 2 испит [завршна провера вештина и усмени испит]
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
13:30 - 15:00Хирургија са негом вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
12:30 - 13:15Дерматовенерологија вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
07:30 - 11:45Стручни састанак КЦ састанак
 
12:00 - 14:30Инфективне болести предавања
 
15:00 - 19:15Болничка фармацеутска пракса предавања
 

САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
10:30 - 12:00Дерматовенерологија предавања
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
09:00 - 09:45Претклиничка ендодонција предавања
 
10:00 - 10:45Рестауративна одонтологија 1 предавања
 
10:45 - 12:15Орофацијални бол предавања
 
12:15 - 13:00Орофацијални бол вежбе
 
15:00 - 16:30Судска медицина предавања
 
15:15 - 16:00Орофацијални бол вежбе
 
16:30 - 18:10Форензичка дентална медицина предавања
 
18:10 - 19:40Судска медицина вежбе
 
19:40 - 21:10Форензичка дентална медицина вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
10:00 - 16:00Претклиничка ендодонција вежбе
 
18:10 - 19:40Судска медицина вежбе
 
19:40 - 21:10Форензичка дентална медицина вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
12:15 - 18:15Рестауративна одонтологија 1 вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
12:15 - 18:15Рестауративна одонтологија 1 вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 10
12:15 - 18:15Рестауративна одонтологија 1 вежбе