Учитавање...

ПРЕТРАЖИ :
(одабиром опција)


по сали
по дану
по датуму
за период
     од до
 -  X

по недељи у блоку
X
по часу
по типу наставе
ZOOM термини за предаваче
по програму / блоку
X
по предмету / састанку


прикажи:

 

 

 

 



Покажи/сакриј опције   АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
  (опције)





16.05.
2022
понедељак

МАЛА САЛА
13:00 - 15:15Патолошка физиологија предавања
 
19:45 - 20:30Здравствена нега предавања
 

АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 10:30Медицинска рехабилитација I предавања
 
10:45 - 13:00Хирургија са негом предавања
 

ХОЛ ДЕКАНАТА
09:30 - 10:30Биохемија
(Мала сала)
испит
 

ЗЕЛЕНА САЛА
12:45 - 14:45Енглески језик испит
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
12:00 - 13:00Основи радиологије и онкологије испит
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
15:35 - 19:20Патолошка физиологија вежбе
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
15:35 - 19:20Патолошка физиологија вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
14:30 - 16:00Физикална медицина и рехабилитација испит
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
13:30 - 15:00Хирургија са негом вежбе
 
17.05.
2022
уторак

ВЕЛИКА САЛА
08:00 - 09:30Патолошка анатомија предавања
 

МАЛА САЛА
13:00 - 15:15Општа кинезитерапија предавања
 

АНАТОМСКА САЛА
12:10 - 12:55Инфективне болести са негом предавања
 

ПЛАВА САЛА
08:00 - 09:30Геријатрија са негом предавања
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:50 - 11:05Клиничке евалуационе и терапијске технике предавања
 
11:10 - 12:40Технике масаже предавања
 
17:00 - 18:00Aнатомија испит
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
10:00 - 16:00Патолошка анатомија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
10:00 - 16:00Патолошка анатомија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
13:00 - 13:55Оториноларингологија испит
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
10:00 - 10:45Геријатрија са негом вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
08:00 - 11:00Медицинска рехабилитација I вежбе
 
17:00 - 20:00Општа кинезитерапија вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
10:45 - 12:15Aнестезиологија са реанимацијом предавања
 
18.05.
2022
среда

ВЕЛИКА САЛА
11:00 - 11:45Информатика у здравству предавања
 

МАЛА САЛА
08:30 - 09:15Хумана Генетика предавања
 
10:00 - 10:45Кожне и венеричне болести са негом предавања
 
14:00 - 20:00Микробиологија и имунологија предавање и семинар
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
12:00 - 20:00Информатика у здравству вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
12:00 - 20:00Информатика у здравству вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
12:00 - 20:00Информатика у здравству вежбе
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 10:30Клиничка физикална терапија I предавања
 
10:30 - 12:00Процена функционалне и моторичке способности у рехабилитацији предавања
 
12:05 - 13:35Дијететика предавање, вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ (ИЛИ ФМН ПЛАТФОРМА)
08:15 - 09:00Инфективне болести са негом вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
12:15 - 13:45Процена функционалне и моторичке способности у рехабилитацији вежбе
 
13:30 - 16:30Клиничка физикална терапија I вежбе
 
15:00 - 18:00Медицинска рехабилитација I испит
 
19.05.
2022
четвртак

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
09:35 - 16:10Хумана Генетика вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
13:00 - 15:15Гинекологија и акушерство са негом предавања
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
11:00 - 13:15Клиничке евалуационе и терапијске технике предавања
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
07:00 - 10:15Здравствена нега вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
11:15 - 17:30Технике масаже вежбе
 
14:00 - 16:00Клиничка физикална терапија II испит
 

КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
11:00 - 11:45Кожне и венеричне болести са негом вежбе
 
20.05.
2022
петак

АНАТОМСКА САЛА
15:15 - 17:30Економика у здравству вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
13:30 - 15:00Економика у здравству предавања
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
14:00 - 15:50Aнестезиологија са реанимацијом испит
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
13:00 - 14:00Хистологија испит
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 11:00Вештина комуникације са пацијентом предавање и семинар
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
10:15 - 12:30Клиничке евалуационе и терапијске технике вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
07:30 - 16:30Клиничке евалуационе и терапијске технике вежбе
 
12:00 - 15:00Клиничке евалуационе и терапијске технике испит
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:00 - 10:00Aнестезиологија са реанимацијом вежбе
 

ГИНЕКОЛОШКО АКУШЕРСКА КЛИНИКА
08:00 - 10:15Гинекологија и акушерство са негом вежбе