Учитавање...

ПРЕТРАЖИ :
(одабиром опција)


по сали
по дану
по датуму
за период
     од до
 -  X

по недељи у блоку
X
по часу
по типу наставе
ZOOM термини за предаваче
по програму / блоку
X
по предмету / састанку


прикажи:

 

 

 

 



Покажи/сакриј опције   АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
  (опције)





09.05.
2022
понедељак

МАЛА САЛА
13:00 - 15:15Патолошка физиологија предавања
 
19:45 - 20:30Здравствена нега предавања
 

АНАТОМСКА САЛА
10:45 - 13:00Хирургија са негом предавања
 
15:15 - 16:15Интерна медицина са негом тест
 
16:20 - 16:30Интерна медицина са негом извлачење комисија
 
16:35 - 18:35Интерна медицина са негом усмени испит
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
11:50 - 12:20Социјална медицина и здравствено осигурање испит
 
12:30 - 13:00Здравствени менаџмент испит
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
16:35 - 18:35Интерна медицина са негом усмени испит
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
15:35 - 19:20Патолошка физиологија вежбе
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
15:35 - 19:20Патолошка физиологија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
13:30 - 15:00Хирургија са негом вежбе
 
10.05.
2022
уторак

АМФИТЕАТАР
19:05 - 20:05Микробиологија и имунологија
(I модулски тест)
I модулски тест
 

ВЕЛИКА САЛА
08:00 - 09:30Патолошка анатомија предавања
 

МАЛА САЛА
19:05 - 20:05Микробиологија и имунологија
(I модулски тест)
I модулски тест
 

АНАТОМСКА САЛА
12:10 - 12:55Инфективне болести са негом предавања
 

ПЛАВА САЛА
08:00 - 09:30Геријатрија са негом предавања
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
10:00 - 16:00Патолошка анатомија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
10:00 - 16:00Патолошка анатомија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
13:00 - 13:50Офталмологија испит
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
10:00 - 10:45Геријатрија са негом вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
10:45 - 12:15Aнестезиологија са реанимацијом предавања
 
11.05.
2022
среда

ВЕЛИКА САЛА
11:00 - 11:45Информатика у здравству предавања
 

МАЛА САЛА
08:30 - 09:15Хумана Генетика предавања
 
10:00 - 10:45Кожне и венеричне болести са негом предавања
 
14:00 - 20:00Микробиологија и имунологија предавање и семинар
 

ЗЕЛЕНА САЛА
16:00 - 16:50Кожне и венеричне болести са негом испит
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
12:00 - 20:00Информатика у здравству вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
12:00 - 20:00Информатика у здравству вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
12:00 - 20:00Информатика у здравству вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
15:05 - 16:00Психијатрија са негом испит
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
12:05 - 13:35Дијететика предавање, вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ (ИЛИ ФМН ПЛАТФОРМА)
08:15 - 09:00Инфективне болести са негом вежбе
 
12.05.
2022
четвртак

ВЕЛИКА САЛА
15:30 - 16:30Инфективне болести са негом модулски тест
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
09:35 - 16:10Хумана Генетика вежбе
 

ХОЛ ДЕКАНАТА
13:10 - 15:10Патолошка физиологија
(Анатомска сала)
испит
 
14:00 - 16:50Информатика у здравству
(Амфитеатар)
испит
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
13:00 - 15:15Гинекологија и акушерство са негом предавања
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
11:00 - 13:15Клиничке евалуационе и терапијске технике предавања
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
07:00 - 10:15Здравствена нега вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
11:00 - 11:45Кожне и венеричне болести са негом вежбе
 
14.05.
2022
субота

Напомена: Изводи се настава од петка XI недеље


АНАТОМСКА САЛА
15:15 - 17:00Економика у здравству вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
13:30 - 15:00Економика у здравству предавања
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 11:00Вештина комуникације са пацијентом предавање и семинар
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
09:00 - 11:15Клиничке евалуационе и терапијске технике вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:00 - 08:45Aнестезиологија са реанимацијом вежбе
 

ГИНЕКОЛОШКО АКУШЕРСКА КЛИНИКА
08:00 - 10:15Гинекологија и акушерство са негом вежбе