Учитавање...

ПРЕТРАЖИ :
(одабиром опција)


по сали
по дану
X
по датуму
за период
     од до
 -  X

по недељи у блоку
по часу
по типу наставе
ZOOM термини за предаваче
по програму / блоку
по предмету / састанку


прикажи:

 

 

 

 



Покажи/сакриј опције   АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
  (опције)





23.02.
2022
среда

АМФИТЕАТАР
08:00 - 10:30Гинекологија и акушерство предавања
 
11:00 - 12:30Фармацеутска технологија 2 предавања
 
15:15 - 17:30Вештина комуникације (са информационим технологијама) предавања
 
17:35 - 20:35Вештина комуникације (са информационим технологијама)
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ВЕЛИКА САЛА
08:00 - 10:15Нутритивни суплементи
(изводи се на online платформи ФМН од I-IV недеље)
предавање и семинар
 
11:00 - 11:45Информатика у здравству предавања
 
13:15 - 14:45Основи онкологије предавања
 
15:15 - 17:30Клиничка фармација 2
(изводи се на online платформи ФМН од I-IV недеље)
предавање и семинар
 
18:20 - 20:30Стручна студентска пракса предавања
 

МАЛА САЛА
08:30 - 09:15Хумана Генетика предавања
 
10:00 - 10:45Кожне и венеричне болести са негом предавања
 
14:00 - 20:00Микробиологија и имунологија
(изводи се на online платформи ФМН од I-IV недеље)
предавање и семинар
 

АНАТОМСКА САЛА
17:35 - 20:35Вештина комуникације (са информационим технологијама)
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ПЛАВА САЛА
08:00 - 11:00Физиологија предавања
 
11:30 - 14:00Веће семестара Веће
 
15:00 - 15:55Веће семестара (Докторске студије) Веће
 
16:30 - 18:00Методологија истраживања у биомедицинским наукама предавања
 

ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 09:30Вештина комуникације предавања
 
09:35 - 12:30Вештина комуникације
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 
12:45 - 15:00Оториноларингологија предавања
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
08:00 - 20:00Фармацеутска хемија 1
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 10:25Клиничка пропедевтика за фармацеуте
(изводи се на online платформи ФМН од I-IV недеље)
предавање и семинар
 
14:30 - 15:00329 предавања
 
15:20 - 16:50Енглески језик предавања
 
17:00 - 19:15Енглески језик вежбе и семинар
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
12:00 - 20:00Информатика у здравству
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
12:00 - 20:00Информатика у здравству
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
12:00 - 20:00Информатика у здравству
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
14:15 - 18:45Вештина фармацеутске комуникације
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
14:15 - 17:15Вештина фармацеутске комуникације
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
09:00 - 20:15Хистологија и ембриологија
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
09:00 - 20:15Хистологија и ембриологија
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
11:30 - 13:45Физиологија
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 
17:00 - 20:00Клиничка и експериментална биохемија предавања
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
11:30 - 13:45Физиологија
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 
17:00 - 20:00Клиничка и експериментална биохемија предавања
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 10:30Клиничка физикална терапија I предавања
 
10:30 - 12:00Процена функционалне и моторичке способности у рехабилитацији предавања
 
12:05 - 13:35Дијететика предавање, вежбе
 
15:15 - 16:45Оториноларингологија
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ (ИЛИ ФМН ПЛАТФОРМА)
08:15 - 09:00Инфективне болести са негом
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 
09:15 - 10:45Инфективне болести
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 
10:45 - 13:00Инфективне болести
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

КЛИНИКА ЗА НЕУРОЛОГИЈУ
10:45 - 13:00Неурологија
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
09:00 - 14:00Интерна медицина 1
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
10:45 - 13:00Психијатрија
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
12:15 - 13:45Процена функционалне и моторичке способности у рехабилитацији
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 
13:30 - 16:30Клиничка физикална терапија I
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:30 - 10:45Хирургија 2
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
08:00 - 10:30Неурологија предавања
 
12:15 - 13:45Ресусцитација 1 предавања
 
14:00 - 15:30Тропске болести предавања
 
15:35 - 16:15Тропске болести семинар
 

ГИНЕКОЛОШКО АКУШЕРСКА КЛИНИКА
11:00 - 16:15Гинекологија и акушерство
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
09:00 - 09:45Клиничка ендодонција са реконструкцијом ендодонски лечених зуба предавања
 
10:00 - 10:45Претклиничка ендодонција
(изводи се на online платформи ФМН од I-IV недеље)
предавања
 

СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
11:00 - 17:00Претклиничка ендодонција
(изводи се на online платформи ФМН од I-IV недеље)
вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
10:00 - 16:00Клиничка ендодонција са реконструкцијом ендодонски лечених зуба вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
10:00 - 16:00Клиничка ендодонција са реконструкцијом ендодонски лечених зуба вежбе
 

ЗАВОД ЗА ХИТНУ МЕДИЦИНСКУ ПОМОЋ
15:00 - 19:00Ресусцитација 1
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

ЦЕНТРАЛНА БОЛНИЧКА АПОТЕКА УКЦК
07:30 - 10:45Болничка фармацеутска пракса
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе
 

УКЦК
13:00 - 14:30Клиничка пропедевтика за фармацеуте
(изводи се по распореду који је важио од I-IV недеље)
вежбе