Учитавање...

Покажи/сакриј опције   АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
  (опције)





16.05.
2024
четвртак

АМФИТЕАТАР
08:00 - 11:00Гинекологија и акушерство-стручна прак ... предавања
 
11:10 - 13:25Фармацеутска биотехнологија предавања
 
13:50 - 14:50Фармакологија 1
(II модулски тест)
II модулски тест
 
15:00 - 17:30Биохемија испит
 
17:35 - 19:30Предавање
(Тема: Интерпретација ЕКГ-а)
предавања
 

ВЕЛИКА САЛА
09:45 - 12:00Истраживање у фармацији предавање и семинар
 
12:15 - 14:30Увод у медицину и медицинска терминоло ... предавање и семинар
 
15:00 - 17:30Основи биохемије човека испит
 

МАЛА САЛА
08:00 - 10:00СП - Физикална медицина и рехабилитаци ... предавања
 
12:15 - 13:45Sports medicine Lectures
 
13:50 - 14:50Фармакологија 1
(II модулски тест)
II модулски тест
 

АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 10:15Ургентна медицина предавања
 
10:20 - 11:50Ургентна медицина вежбе
 
12:00 - 13:00Фармацеутска технологија 1 завршни тест
 
14:00 - 16:15Стоматологија заснована на доказима предавања
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
09:35 - 16:10Хумана Генетика вежбе
 
16:15 - 18:15Интерна медицина са негом усмени испит
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
16:15 - 18:15Интерна медицина са негом усмени испит
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
08:00 - 11:55Предавање
(PHIAS - Introduction To Pharmaceutical Technology)
Lectures
 
12:00 - 17:00Органска хемија 1 вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
11:15 - 18:00Органска хемија 1 вежбе
 

ХОЛ ДЕКАНАТА
10:00 - 11:30Микробиологија и имунологијa
(Рачунарска учионица)
испит
 
10:05 - 11:35Application of biological therapy in m ...
(Рачунарска учионица)
Exam
 

ПЛАВА САЛА
08:00 - 10:15Microbiology and immunology Lectures
 
10:30 - 12:00Resuscitation 1 Lectures
 
14:15 - 15:00First aid Lectures
 
16:15 - 19:15Introduction to medicine and medical t ... Lectures & Seminar
 

ЗЕЛЕНА САЛА
08:20 - 09:50Интерна медицина са негом завршни тест и извлачење комисија
 
10:00 - 12:15Патолошка анатомија предавања
 
13:30 - 15:00Стоматолошки материјали предавања
 
15:15 - 16:45Стоматолошки материјали вежбе
 
17:00 - 18:30Здравствена економија предавања
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
10:00 - 11:30Имунологија испит
 
11:40 - 13:10Стручни састанак
(припремна настава)
консултације
 
13:30 - 18:10Фармацеутска биотехнологија вежбе
 
18:15 - 20:00Информатика у здравству вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 11:00Основи физиологије човека предавања
 
11:15 - 12:45Основи фармакогнозије и фитотерапије предавања
 
13:00 - 15:15Гинекологија и акушерство са негом предавања
 
15:20 - 20:00Фармацеутска технологија 2 вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
08:00 - 09:30Токсикологија вежбе
 
10:00 - 13:05Основи онкологије вежбе
 
13:10 - 19:10Нутритивни суплементи вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
10:15 - 12:55Microbiology and immunology Lectures
 
13:00 - 18:15Издавање лекова у пракси вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
08:00 - 09:30Токсикологија вежбе
 
10:00 - 13:05Основи онкологије вежбе
 
13:10 - 17:40Нутритивни суплементи вежбе
 
18:05 - 19:30Истраживање у фармацији вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
10:00 - 13:05Основи онкологије вежбе
 
13:10 - 16:10Фармацеутска технологија 2 вежбе
 
16:25 - 19:45Издавање лекова у пракси вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 40
08:00 - 08:45Токсикологија вежбе
 
10:15 - 12:55Microbiology and immunology Practice
 
16:15 - 20:45Истраживање у фармацији вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
08:00 - 09:30Токсикологија вежбе
 
10:00 - 13:05Основи онкологије вежбе
 
16:15 - 20:45Истраживање у фармацији вежбе
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
12:15 - 19:00Основи физиологије човека вежбе
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 16:00Histology and embryology Practice
 
16:15 - 18:30Патолошка анатомија вежбе
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
08:00 - 16:00Histology and embryology Practice
 
16:15 - 18:30Патолошка анатомија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
12:15 - 17:15Основи физиологије човека вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
12:15 - 17:15Основи физиологије човека вежбе
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 10:15Оториноларингологија предавања
 
11:00 - 13:15Клиничке евалуационе и терапијске техн ... предавања
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
08:00 - 09:30Инфективне болести вежбе
 
09:30 - 14:05Инфективне болести вежбе
 
16:45 - 19:00Infectious diseases Practice
 

КЛИНИКА ЗА НЕУРОЛОГИЈУ
09:30 - 14:05Неурологија вежбе
 
16:45 - 19:00Neurology Practice
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
07:00 - 10:15Здравствена нега вежбе
 
10:30 - 19:30Ургентна стања у медицини-стручна прак ... вежбе
 
14:15 - 16:30Internal medicine Practice
 

ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
11:15 - 13:30Психијатрија вежбе
 
16:45 - 19:00Psychiatry Practice
 

КЛИНИКА ЗА ОТОРИНОЛАРИНГОЛОЛГИЈУ
10:30 - 19:00Оториноларингологија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
13:00 - 15:15Pediatrics Practice
 

РХ ЦЕНТАР
08:00 - 10:00Технике масаже испит
 
09:30 - 15:45Физикална медицина и рехабилитација вежбе
 
11:15 - 17:30Технике масаже вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
13:00 - 15:15Surgery Practice
 

КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
11:00 - 11:45Кожне и венеричне болести са негом вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
07:30 - 09:00Физикална медицина и рехабилитација предавања
 
09:15 - 14:00Internal medicine Lectures
 
15:30 - 18:00Интерна медицина 1 предавања
 

САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
08:00 - 10:15Forensic medicine Lectures
 
11:30 - 14:30СП - Педијатрија предавања
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
08:30 - 09:00Парадонтологија
(II модулски тест)
II модулски тест
 
09:00 - 10:30Парадонтологија предавања
 
10:30 - 12:00Орофацијални бол
(промењен термин)
предавања-
 
12:00 - 15:00СП - Ортопедија вилица предавање, вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
12:00 - 13:30Орофацијални бол вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 9
10:30 - 15:00Парадонтологија вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 10
10:30 - 15:00Парадонтологија вежбе
 

ЗАВОД ЗА ХИТНУ МЕДИЦИНСКУ ПОМОЋ
15:30 - 17:00First aid Practice
 
15:40 - 19:00Resuscitation 1 Practice
 

СЛУЖБА ЗА СУДСКУ МЕДИЦИНУ И ТОКСИКОЛОГИЈУ
11:00 - 14:00Forensic medicine Practice