Учитавање...

ПРЕТРАЖИ :
(одабиром опција)


по сали
по дану
X
по датуму
за период
     од до
 -  X

по недељи у блоку
по часу
по типу наставе
по програму / блоку
по предмету / састанку


прикажи:

 

 

 

 



Покажи/сакриј опције   АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
  (опције)





01.03.
2024
петак

АМФИТЕАТАР
09:00 - 10:00Biophysics Exam
 
12:00 - 14:00Одбрана докторске дисертације
(Срђан Путник)
одбрана
 
14:45 - 16:15Интерпрофесионално образовање
(ИАСМ, ИАСФ, ИАСС)
семинар
 

ВЕЛИКА САЛА
08:00 - 09:30Fundamentals of oncology Lectures
 
11:00 - 12:30Фармакологија 1 предавања
 
14:45 - 16:15Интерпрофесионално образовање
(ИАСМ, ИАСФ, ИАСС)
семинар
 
16:30 - 17:30Medical English language
(II, III, IV, V, VI year of studies)
Exam
 

МАЛА САЛА
11:00 - 13:00Стручни састанак
(Пројектни тим)
састанак
 
15:30 - 18:30Клиничка имунологија предавања
 

АНАТОМСКА САЛА
12:00 - 15:00Medical English language Exam
 
15:15 - 17:30Економика у здравству вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
09:40 - 14:10Хумана генетика вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
08:00 - 18:30Основи фармакогнозије и фитотерапије вежбе
 

ПЛАВА САЛА
10:00 - 11:30СП - Медицинска микробиологија предавања
 
12:00 - 15:00Стручни састанак састанак
 

ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 09:30Ургентна стања у стоматологији предавања
 
10:30 - 11:15Историја стоматологије предавања
 
11:30 - 12:15Историја стоматологије вежбе
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
08:00 - 14:15Фармацеутска биотехнологија вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
09:00 - 10:30Органска хемија 1 вежбе
 
13:30 - 15:00Економика у здравству предавања
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
09:40 - 14:10Хумана генетика вежбе
 
14:30 - 17:30Human genetics Practice
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
09:40 - 14:10Хумана генетика вежбе
 
14:30 - 17:30Human genetics Practice
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
08:00 - 11:00Клиничка фармација 2 вежбе
 
11:30 - 12:15Историја стоматологије вежбе
 
12:40 - 17:20Фармакологија 1 вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
08:00 - 12:30Клиничка фармација 2 вежбе
 
12:40 - 14:10Фармакологија 1 вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 40
09:45 - 12:45Ургентна стања у стоматологији вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
08:00 - 11:00Клиничка фармација 2 вежбе
 
11:05 - 12:35Предавање
(Organyc Chemistry)
Practice
 
12:40 - 17:20Фармакологија 1 вежбе
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
10:00 - 19:00Fundamentals of oncology Practice
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
10:00 - 13:00Fundamentals of oncology Practice
 
13:15 - 14:45Орална патологија вежбе
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
08:30 - 10:45Основи хистолошких и патохистолошких техника предавање, вежбе
 
13:15 - 14:45Орална патологија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
10:00 - 13:00Fundamentals of oncology Practice
 
13:15 - 16:15Sports medicine Practice
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
10:00 - 13:00Fundamentals of oncology Practice
 
13:15 - 16:15Sports medicine Practice
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 11:00Вештина комуникације са пацијентом предавање и семинар
 
11:30 - 13:45Прва помоћ предавања
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
13:00 - 15:15Infectious diseases Practice
 

КЛИНИКА ЗА НЕУРОЛОГИЈУ
13:00 - 15:15Neurology Practice
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
09:00 - 14:00Интерна медицина 1 вежбе
 
10:15 - 12:30Клиничке евалуационе и терапијске технике вежбе
 
12:00 - 16:30Clinical propedeutics Practice
 
15:30 - 17:45Internal medicine Practice
 

ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
10:45 - 13:00Психијатрија вежбе
 
13:00 - 15:15Psychiatry Practice
 

КЛИНИКА ЗА ОТОРИНОЛАРИНГОЛОЛГИЈУ
08:00 - 14:00Оториноларингологија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОФТАЛМОЛОГИЈУ
09:00 - 14:00Офталмологија вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
08:00 - 11:05Физикална медицина и рехабилитација вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:00 - 10:00Aнестезиологија са реанимацијом вежбе
 
13:00 - 15:15Surgery Practice
 

КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
09:00 - 13:00Dermatovenerology
(Oral exam)
Exam
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
09:00 - 11:15Clinical propedeutics Lectures
 
12:00 - 13:30Interprofessional education Practice
 

САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
09:00 - 10:30Intensive care and therapy in pediatrics Lectures
 
11:00 - 11:45Intensive care and therapy in pediatrics Practice
 

ГИНЕКОЛОШКО АКУШЕРСКА КЛИНИКА
08:00 - 10:15Гинекологија и акушерство са негом вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
09:00 - 10:30Анестезиологија предавања
 
10:45 - 12:15Имплантологија предавања
 
12:30 - 16:00СП - Стоматолошка протетика предавање, вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 9
10:30 - 13:30Анестезиологија вежбе
 
12:15 - 15:15Имплантологија вежбе
 

ЦЕНТАР ЗА НМ УКЦК
14:30 - 17:30Клиничка онкологија вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 10
10:30 - 13:30Анестезиологија вежбе
 
12:15 - 15:15Имплантологија вежбе
 

ЗАВОД ЗА ХИТНУ МЕДИЦИНСКУ ПОМОЋ
10:30 - 12:30Resuscitation 2 Exam
 
14:15 - 18:15Прва помоћ вежбе
 

ЦЕНТРАЛНА БОЛНИЧКА АПОТЕКА УКЦК
07:30 - 10:45Болничка фармацеутска пракса вежбе
 

СЛУЖБА ЗА СУДСКУ МЕДИЦИНУ И ТОКСИКОЛОГИЈУ
08:00 - 14:35Судска медицина вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОНКОЛОГИЈУ
14:30 - 17:30Клиничка онкологија вежбе