Учитавање...

ПРЕТРАЖИ :
(одабиром опција)


по сали
по дану
X
по датуму
за период
     од до
 -  X

по недељи у блоку
по часу
по типу наставе
по програму / блоку
по предмету / састанку


прикажи:

 

 

 

 



Покажи/сакриј опције   АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
  (опције)





30.05.
2024
четвртак

АМФИТЕАТАР
08:00 - 11:00Гинекологија и акушерство-стручна пракса предавања
 
11:10 - 13:25Фармацеутска биотехнологија предавања
 

ВЕЛИКА САЛА
09:45 - 12:00Истраживање у фармацији предавање и семинар
 
12:15 - 14:30Увод у медицину и медицинска терминологија предавање и семинар
 

МАЛА САЛА
08:00 - 10:00Фармакокинетика испит
 
12:15 - 13:45Sports medicine Lectures
 

АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 10:15Ургентна медицина предавања
 
10:20 - 11:50Ургентна медицина вежбе
 
14:00 - 16:15Стоматологија заснована на доказима предавања
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
09:35 - 16:10Хумана Генетика вежбе
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
10:00 - 15:00Фармацеутска микробиологија усмени испит
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
08:00 - 11:55Предавање
(PHIAS - Introduction To Pharmaceutical Technology)
Lectures
 
12:00 - 17:00Органска хемија 1 вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
11:15 - 18:00Органска хемија 1 вежбе
 

ХОЛ ДЕКАНАТА
14:30 - 15:30Фармакологија и токсикологија
(Канцеларија број 18)
испит
 

ПЛАВА САЛА
08:00 - 10:15Microbiology and immunology Lectures
 
10:30 - 12:00Resuscitation 1 Lectures
 
12:10 - 14:00Стручни састанак
(Комисија за акредитацију)
састанак
 
14:15 - 15:00First aid Lectures
 
16:15 - 19:15Introduction to medicine and medical terminology Lectures & Seminar
 

ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 09:55Фармацеутска микробиологија поправни модулски тест
 
10:00 - 12:15Патолошка анатомија предавања
 
13:30 - 15:00Стоматолошки материјали предавања
 
15:15 - 16:45Стоматолошки материјали вежбе
 
17:00 - 18:30Здравствена економија предавања
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
10:30 - 11:30Примарна здравствена заштита испит
 
11:40 - 13:10Стручни састанак
(припремна настава)
консултације
 
13:30 - 18:10Фармацеутска биотехнологија вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 11:00Основи физиологије човека предавања
 
11:15 - 12:45Основи фармакогнозије и фитотерапије предавања
 
13:00 - 15:15Гинекологија и акушерство са негом предавања
 
15:20 - 20:00Фармацеутска технологија 2 вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
08:00 - 09:30Токсикологија вежбе
 
10:00 - 13:05Основи онкологије вежбе
 
13:10 - 19:10Нутритивни суплементи вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
10:15 - 12:55Microbiology and immunology Lectures
 
13:00 - 18:15Издавање лекова у пракси вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
08:00 - 09:30Токсикологија вежбе
 
10:00 - 13:05Основи онкологије вежбе
 
13:10 - 17:40Нутритивни суплементи вежбе
 
18:05 - 19:30Истраживање у фармацији вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
10:00 - 13:05Основи онкологије вежбе
 
13:10 - 16:10Фармацеутска технологија 2 вежбе
 
16:25 - 19:45Издавање лекова у пракси вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 40
08:00 - 08:45Токсикологија вежбе
 
10:15 - 12:55Microbiology and immunology Practice
 
16:15 - 20:45Истраживање у фармацији вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
08:00 - 09:30Токсикологија вежбе
 
10:00 - 13:05Основи онкологије вежбе
 
16:15 - 20:45Истраживање у фармацији вежбе
 

ИНСТИТУТИ ФМН
09:30 - 14:00Патолошка физиологија извлачење комисија, завршна провера вештина и усмени испит
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
12:15 - 19:00Основи физиологије човека вежбе
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 16:00Histology and embryology Practice
 
16:15 - 18:30Патолошка анатомија вежбе
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
08:00 - 16:00Histology and embryology Practice
 
16:15 - 18:30Патолошка анатомија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
12:15 - 17:15Основи физиологије човека вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
12:15 - 17:15Основи физиологије човека вежбе
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 10:15Оториноларингологија предавања
 
11:00 - 13:15Клиничке евалуационе и терапијске технике предавања
 
15:30 - 20:00Стручни састанак КЦ састанак
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
08:00 - 09:30Инфективне болести вежбе
 
09:30 - 14:05Инфективне болести вежбе
 
16:45 - 19:00Infectious diseases Practice
 

КЛИНИКА ЗА НЕУРОЛОГИЈУ
09:30 - 14:05Неурологија вежбе
 
16:45 - 19:00Neurology Practice
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
07:00 - 10:15Здравствена нега вежбе
 
10:30 - 19:30Ургентна стања у медицини-стручна пракса вежбе
 
14:15 - 16:30Internal medicine Practice
 

ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
11:15 - 13:30Психијатрија вежбе
 
16:45 - 19:00Psychiatry Practice
 

КЛИНИКА ЗА ОТОРИНОЛАРИНГОЛОЛГИЈУ
10:30 - 19:00Оториноларингологија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
13:00 - 15:15Pediatrics Practice
 

РХ ЦЕНТАР
08:00 - 10:00Клиничка физикална терапија II испит
 
09:30 - 15:45Физикална медицина и рехабилитација вежбе
 
11:15 - 17:30Технике масаже вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
09:00 - 13:00Хирургија 2
(Клиника за урологију)
усмени испит
 
13:00 - 15:15Surgery Practice
 

КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
08:30 - 09:30Dermatovenerology
(Tests)
Exam
 
09:30 - 11:30Dermatovenerology
(Practical)
Exam
 
11:00 - 11:45Кожне и венеричне болести са негом вежбе
 
12:00 - 14:00Кожне и венеричне болести са негом испит
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
07:30 - 09:00Физикална медицина и рехабилитација предавања
 
09:15 - 14:00Internal medicine Lectures
 
15:30 - 18:00Интерна медицина 1 предавања
 

САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
08:00 - 10:15Forensic medicine Lectures
 
11:30 - 14:30СП - Педијатрија предавања
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
09:00 - 10:30Парадонтологија предавања
 
10:30 - 12:00Орофацијални бол предавања
 
12:00 - 15:00СП - Ортопедија вилица предавање, вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
12:00 - 13:30Орофацијални бол вежбе
 
13:30 - 14:30Дентална оклузија и функција вилица испит
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 9
10:30 - 15:00Парадонтологија вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 10
10:30 - 15:00Парадонтологија вежбе
 

ЗАВОД ЗА ХИТНУ МЕДИЦИНСКУ ПОМОЋ
15:30 - 17:00First aid Practice
 
15:40 - 19:00Resuscitation 1 Practice
 

ЗАВОД ЗА СТОМАТОЛОГИЈУ
12:00 - 13:00Орална медицина испит
 

СЛУЖБА ЗА СУДСКУ МЕДИЦИНУ И ТОКСИКОЛОГИЈУ
11:00 - 14:00Forensic medicine Practice