Учитавање...

ПРЕТРАЖИ :
(одабиром опција)


по сали
по дану
X
по датуму
за период
     од до
 -  X

по недељи у блоку
по часу
по типу наставе
по програму / блоку
по предмету / састанку


прикажи:

 

 

 

 



Покажи/сакриј опције   АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
  (опције)





20.03.
2024
среда

АМФИТЕАТАР
08:00 - 10:30Гинекологија и акушерство предавања
 
11:00 - 12:30Фармацеутска технологија 2 предавања
 
13:30 - 14:30Веће семестара
(IASM English)
Веће
 
15:15 - 17:30Вештина комуникације (са информационим технологијама) предавања
 
17:35 - 20:35Вештина комуникације (са информационим технологијама) вежбе
 

ВЕЛИКА САЛА
08:00 - 10:15Нутритивни суплементи предавање и семинар
 
11:00 - 11:45Информатика у здравству предавања
 
12:10 - 13:10Предавање резервисани термин
 
13:15 - 14:45Основи онкологије предавања
 
15:15 - 17:30Клиничка фармација 2 предавање и семинар
 
18:20 - 19:50Стручна студентска пракса предавања
 

МАЛА САЛА
08:30 - 09:15Хумана Генетика предавања
 
10:00 - 10:45Кожне и венеричне болести са негом предавања
 
11:15 - 13:30Дијететика предавање, вежбе
 
14:00 - 17:00Микробиологија и имунологија предавање и семинар
 

АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 11:00Физиологија предавања
 
11:05 - 11:55Веће семестара (Докторске студије) Веће
 
12:00 - 15:45Psychological medicine Lectures & Practice
 
16:30 - 18:00Методологија истраживања у биомедицинским наукама предавања
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
10:30 - 12:30СП - Физикална медицина и рехабилитација предавања
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
08:00 - 12:30Увод у фармацеутску технологију вежбе
 
12:35 - 13:55Стручни састанак
(Bromatology)
Exam
 
14:00 - 17:00Хемија усмени испит
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
08:00 - 12:30Увод у фармацеутску технологију вежбе
 
12:35 - 14:30Фармацеутска технологија 1 практични испит
 

ПЛАВА САЛА
08:00 - 10:15Pediatrics Lectures
 
10:20 - 11:50Human genetics Lectures
 
12:00 - 13:30Броматологија испит
 

КПР
13:45 - 14:00Стручни састанак
(Издавачка)
састанак
 

ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 09:30Вештина комуникације предавања
 
09:35 - 12:30Вештина комуникације вежбе
 
12:45 - 15:00Оториноларингологија предавања
 
17:35 - 20:35Вештина комуникације (са информационим технологијама) вежбе
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
08:00 - 08:55History of medicine Exam
 
09:00 - 10:00Communication skills Exam
 
10:30 - 21:00Фармацеутска хемија 1 вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 10:25Клиничка пропедевтика за фармацеуте предавање и семинар
 
10:30 - 12:00Фармацеутска технологија 1 практични испит
 
12:10 - 14:00Pediatrics
(надокнада наставе)
Lectures
 
15:20 - 16:50Енглески језик предавања
 
17:00 - 19:15Енглески језик вежбе и семинар
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
08:30 - 11:30Pharmacology and toxicology Practice
 
12:00 - 20:00Информатика у здравству вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
08:30 - 11:30Pharmacology and toxicology Practice
 
12:00 - 20:00Информатика у здравству вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
08:00 - 10:00Фармаковигиланца испит
 
12:00 - 20:00Информатика у здравству вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
08:00 - 12:00Фармаковигиланца испит
 
15:00 - 19:30Фармацеутска технологија 2 вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 40
10:15 - 12:30Предавање
(Nutritional supplements)
предавања
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
12:30 - 15:45Предавање
(PHIAS - Organic Chemistry)
Lectures
 

ИНСТИТУТИ ФМН
10:00 - 17:00Патолошка анатомија усмени испит
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
09:00 - 20:15Хистологија и ембриологија вежбе
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
09:00 - 20:15Хистологија и ембриологија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
08:00 - 11:20Основи патолошке физиологије човека усмени испит
 
11:30 - 13:45Физиологија вежбе
 
14:00 - 17:00Physiology Lectures
 
17:05 - 20:05Physiology Practice
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
08:00 - 11:20Основи патолошке физиологије човека усмени испит
 
11:30 - 13:45Физиологија вежбе
 
14:00 - 17:00Physiology Lectures
 
17:05 - 20:05Physiology Practice
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 10:30Клиничка физикална терапија I предавања
 
10:30 - 12:00Процена функционалне и моторичке способности у рехабилитацији предавања
 
14:00 - 19:00Surgery Lectures
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
08:15 - 09:00Инфективне болести са негом вежбе
 
09:15 - 10:45Инфективне болести вежбе
 
10:45 - 13:00Инфективне болести вежбе
 
13:00 - 15:15Infectious diseases Practice
 

КЛИНИКА ЗА НЕУРОЛОГИЈУ
10:45 - 13:00Неурологија вежбе
 
13:00 - 15:15Neurology Practice
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
09:00 - 14:00Интерна медицина 1 вежбе
 
10:30 - 15:00Emergency medical conditions Practice
 

ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
10:45 - 13:00Психијатрија вежбе
 
13:00 - 15:15Psychiatry Practice
 

КЛИНИКА ЗА ОТОРИНОЛАРИНГОЛОЛГИЈУ
15:15 - 16:45Оториноларингологија вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
10:00 - 11:00Физикална медицина и рехабилитација испит
 
12:15 - 13:45Процена функционалне и моторичке способности у рехабилитацији вежбе
 
13:00 - 14:00Медицинска рехабилитација II испит
 
13:30 - 16:30Клиничка физикална терапија I вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:30 - 10:45Хирургија 2 вежбе
 
10:00 - 12:00Хирургија испит
 

КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
09:00 - 11:00Dermatovenerology
(Practical)
Exam
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
08:00 - 10:30Неурологија предавања
 
12:15 - 13:45Ресусцитација 1 предавања
 
14:00 - 15:30Тропске болести предавања
 
15:35 - 16:15Тропске болести семинар
 

САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
08:00 - 10:15Emergency medical conditions Lectures
 
11:30 - 14:30СП - Педијатрија предавања
 

ГИНЕКОЛОШКО АКУШЕРСКА КЛИНИКА
10:00 - 11:00Гинекологија и акушерство поправни мод. тестови и извлачење комисије за испит
 
11:00 - 13:00Гинекологија и акушерство усмени испит
 
11:00 - 16:15Гинекологија и акушерство вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
09:00 - 09:45Клиничка ендодонција са реконструкцијом ендодонски лечених зуба предавања
 
10:00 - 11:30Визуализационе технике у стоматологији предавања
 
16:15 - 17:45Форензичка дентална медицина предавања
 

СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
09:00 - 10:00Болести зуба-претклиника испит
 
11:30 - 14:30Визуализационе технике у стоматологији вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
10:00 - 16:00Клиничка ендодонција са реконструкцијом ендодонски лечених зуба вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
10:00 - 16:00Клиничка ендодонција са реконструкцијом ендодонски лечених зуба вежбе
 

ЦЕНТАР ЗА НМ УКЦК
15:30 - 17:45Therapeutic application of ionizing radiation Practice
 

ЗАВОД ЗА ХИТНУ МЕДИЦИНСКУ ПОМОЋ
15:00 - 19:00Ресусцитација 1 вежбе
 

УКЦК
13:00 - 14:30Клиничка пропедевтика за фармацеуте вежбе
 

СЛУЖБА ЗА СУДСКУ МЕДИЦИНУ И ТОКСИКОЛОГИЈУ
18:00 - 19:30Форензичка дентална медицина вежбе