Учитавање...

ПРЕТРАЖИ :
(одабиром опција)


по сали
по дану
X
по датуму
за период
     од до
 -  X

по недељи у блоку
по часу
по типу наставе
по програму / блоку
по предмету / састанку


прикажи:

 

 

 

 



Покажи/сакриј опције   АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
  (опције)





19.03.
2024
уторак

АМФИТЕАТАР
08:00 - 11:30Органска хемија 1 предавања
 
11:40 - 13:55Вештина фармацеутске комуникације семинар
 
14:00 - 18:30Хистологија и ембриологија предавања
 

ВЕЛИКА САЛА
08:00 - 09:30Патолошка анатомија предавања
 
09:40 - 11:55Токсикологија предавање и семинар
 
12:00 - 13:30Увод у фармацеутску технологију предавања
 
14:00 - 15:00Веће семестара (Специјалистичке студије) Веће
 
17:30 - 19:00Инфективне болести предавања
 

МАЛА САЛА
08:00 - 10:15Хирургија предавања
 
10:20 - 11:50Социјална фармација предавања
 
11:55 - 12:55Завршни рад испит
 
13:00 - 15:15Општа кинезитерапија предавања
 

АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 10:15Infectious diseases Lectures
 
10:20 - 12:35Otorhinolaryngology Lectures
 
12:45 - 13:30Инфективне болести са негом предавања
 
13:40 - 20:00Предавање
(PHIAS - Clinical pharmacy 2, Social pharmacy, Pharmaceutical communication skills)
Lectures
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
08:00 - 12:30Анатомија 2 вежбе
 
12:40 - 13:40Ресусцитација 2 испит
 
13:45 - 18:15Anatomy 2 Practice
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
08:00 - 12:30Анатомија 2 вежбе
 
13:45 - 18:15Anatomy 2 Practice
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
09:00 - 13:25Инструменталне методе вежбе
 
13:30 - 20:15Увод у фармацеутску технологију вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
09:00 - 15:00Инструменталне методе вежбе
 

ХОЛ ДЕКАНАТА
08:00 - 09:00Information and communication technologies in healthcare
(R44 - Blue Hall)
Exam
 

ПЛАВА САЛА
08:00 - 08:55Legal aspects in healthcare Exam
 
09:00 - 13:30Histology and embryology Lectures
 
13:40 - 15:55Neurology Lectures
 
16:00 - 18:00Одбрана докторске дисертације
(Кандидат: Дамир Пеличић)
одбрана
 

ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 10:15Патолошка физиологија предавања
 
10:30 - 13:00Патолошка физиологија семинар
 
13:40 - 17:00Социјална фармација вежбе
 
17:10 - 18:10Ортопедија и трауматологија испит
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
08:00 - 12:00СП - Радиологија предавања
 
12:05 - 21:05Радиофармација вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 08:45Вештина фармацеутске комуникације предавања
 
08:50 - 11:05Клиничке евалуационе и терапијске технике предавања
 
11:15 - 12:45Pharmacology and toxicology Lectures
 
13:00 - 15:00Општа и неорганска хемија испит
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
08:00 - 15:35Микробиологија и имунологија вежбе
 
15:40 - 20:15Фармакологија и токсикологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
10:30 - 12:30СП - Физикална медицина и рехабилитација предавања
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
08:00 - 15:35Микробиологија и имунологија вежбе
 
15:40 - 20:15Фармакологија и токсикологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
08:00 - 15:35Микробиологија и имунологија вежбе
 
15:40 - 20:15Фармакологија и токсикологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 40
10:00 - 16:00Вештина фармацеутске комуникације вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
08:00 - 15:35Микробиологија и имунологија вежбе
 
15:40 - 20:15Фармакологија и токсикологија вежбе
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
08:30 - 13:00Предавање
(Fundamentals of human physiology )
предавање, вежбе
 
13:50 - 16:50Pathophysiology Practice
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
10:30 - 13:45Патолошка физиологија вежбе
 
13:50 - 16:50Pathophysiology Practice
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 31
10:00 - 16:00Патолошка анатомија вежбе
 
16:15 - 20:45Pathological anatomy Practice
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
10:00 - 16:00Патолошка анатомија вежбе
 
16:15 - 20:45Pathological anatomy Practice
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
09:00 - 11:15Стручни састанак КЦ
(Pharmaceutical biotechnology)
Lectures
 
12:00 - 13:00Спортска фармација испит
 

САЛА 8. СПРАТ УКЦК
08:00 - 09:30Геријатрија са негом предавања
 
10:45 - 12:15Aнестезиологија са реанимацијом предавања
 
12:30 - 14:45Офталмологија предавања
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
10:45 - 15:20Инфективне болести вежбе
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
10:00 - 10:45Геријатрија са негом вежбе
 
16:30 - 18:00Geriatrics Practice
 

ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
08:00 - 09:30Зависност од лекова и злоупотреба лекова вежбе
 
10:45 - 15:20Психијатрија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОТОРИНОЛАРИНГОЛОЛГИЈУ
14:15 - 15:45Otorhinolaryngology Practice
 

РХ ЦЕНТАР
08:00 - 11:00Медицинска рехабилитација I вежбе
 
09:00 - 10:00Физикална медицина и рехабилитација
(по старом програму)
испит
 
11:00 - 13:00Кинезитерапијске технике испит
 
11:15 - 15:45Клиничке евалуационе и терапијске технике вежбе
 
17:00 - 20:00Општа кинезитерапија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:30 - 10:45Хирургија 2 вежбе
 
11:00 - 12:30Хирургија вежбе
 
16:30 - 18:45Хирургија 2 вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
09:00 - 13:00Дерматовенерологија усмени испит
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
08:00 - 10:30Психијатрија предавања
 
10:35 - 12:50Psychiatry Lectures
 
13:00 - 15:15Интерна медицина 1 предавања
 

САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
08:00 - 10:15Gynecology and obstetrics Lectures
 
11:30 - 14:30СП - Педијатрија предавања
 
15:30 - 16:15Geriatrics Lectures
 

ГИНЕКОЛОШКО АКУШЕРСКА КЛИНИКА
10:30 - 15:00Gynecology and obstetrics Practice
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
08:00 - 08:30Стоматолошка протетика – претклиника
(I модулски тест)
I модулски тест
 
08:30 - 10:00Стоматолошка протетика – претклиника предавања
 
10:00 - 11:30Превентивна стоматологија предавања
 
11:30 - 13:00Дечја стоматологија предавања
 
13:10 - 15:40СП - Ортопедија вилица предавање, вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
10:15 - 16:15Стоматолошка протетика – претклиника вежбе и семинар
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 9
11:35 - 13:05Превентивна стоматологија вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
13:05 - 19:05Дечја стоматологија вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
13:05 - 19:05Дечја стоматологија вежбе
 

ЦЕНТАР ЗА НМ УКЦК
16:15 - 18:30Therapeutic application of ionizing radiation Practice
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 10
11:35 - 13:05Превентивна стоматологија вежбе
 
13:05 - 19:05Дечја стоматологија вежбе
 

СЛУЖБА ЗА СУДСКУ МЕДИЦИНУ И ТОКСИКОЛОГИЈУ
08:00 - 14:35Судска медицина вежбе